Žltý jazyk

kiki23
3. máj 2020

Prosím má niekto skúsenosť so žltým jazykom? Ake vyšetrenia podstúpil a čo to nakoniec bolo? Ďakujem

asia83
3. máj 2020

@kiki23 Ja som mala istý čas po pôrode syna. Nič mi nebolo, tak som to neriešila. Potom som mala nejakú nádchu či chrípku, zle som sa cítila, doktor nasadil antibiotiká, a potom som si všimla, že už mám jazyk normálnej farby. Odvtedy som už žltý jazyk nemala. Takže to pripisujem baktériám.

kiki23
autor
3. máj 2020

@asia83 ja som zase práveže teraz tehotná,som 9tt,tak neviem či to môže byť hormónmi,alebo čím. Na poradňu idem až za tri týždne. Tak neviem či to riešiť alebo čakať. Mám aj pálenie záhy trochu,ale zase to býva pri tehu normálne. Tak neviem :(

euka210
3. máj 2020

podla mna ked mas palenie zahy tak to moze byt od toho, aj od nevolnosti

asia83
3. máj 2020

@kiki23 Nemyslím, že je to pálením záhy. No aj v tehotenstve môžete mať stavy a problémy ako keby ste tehotná neboli. No napísala som vám svoju skúsenosť. Mne fakt nič nebolo, len ten jazyk furt žltý. Po antibiotikách už nebol. Čítala som o chorobách žlčníka či pečene v súvislosti so žltým jazykom, u mňa to tak nebolo. Treba sa sledovať a opýtať na to na gynekológii.