Žltá tekutina vytekajúca z bradaviek

marlaura
26. nov 2016

Ahojte. Má niektora skúsenosti s tým, že by jej po zatlaceni v okolí bradaviek vytekala tekutina? Moja dobra kamoška sa mi zdôverila dnes, aj sme hľadali rôzne info na nete. Pôjde na vyšetrenie ku gynekologicke, ale tak napadlo mi aj tu sa opýtať. Je už mamičkou dvoch detí (4 a 6r), vraj po skončení dojčenia dlho mala ešte mliečko alebo co také zvyšky. Ale potom jej to už zmizlo. A včera ze si všimla niečo žlté zaschnute na oboch bradavkach a keď zatlačila, vyšli kvapôčky, žlté, aj trochu biele až priesvitné. Ze to je také hustsie. Napadlo mi prvé, ci nie je tehotná. Tak ze asi nie. Manžel je v zahraničí, chodí domov na víkendy. Síce maju nechránený styk, a ze ten posledný bol presne v deň ovulácie, ale ze to nedal do nej, teda že dost skôr to vybral pred... A vraj pri oboch dvoch tehu hneď nemala menštruáciu, mala bolesť v prsníkoch a bolo jej zle.. A ze teraz mala menštruáciu, jej práve včera skončila. Takže tehu na 99% nie je.. Lieky žiadne neberie. Co to teda môže byť?

mirko2011
26. nov 2016

To podobné som mala ja, deti už vo veku 8-6 rokov dávno po kojeni, zašla som na gyn. Vzal nejaké odbery a vraj nič. A cca. o 2-3 mesiace som bola tretíkrát tehu 🙂

vka
26. nov 2016

No jednoznacne na to odpovie lekar no co viem tak z prsnikoch ked vyteka tekutina a vymedzia sa vsetky predpoklady tehotenstvo....tak nieje to dobre drzim palce

marlaura
autor
26. nov 2016

@mirko2011 Takže ak správne chápem bola si v tom čase už tehu, len si to zistila neskôr? Alebo si teda otehotnela az o tie dva tri mes. neskôr?

cucoriedka337
26. nov 2016

tak toto presne mam aj ja ale tiez newem co to je

mirko2011
27. nov 2016

ja som to mala cca. v novembri a otehotnela som niekedy na sviatky, silvester bol veselý 🙂 🙂 🙂