Žltá hnačka

klaudia1212
2. júl 2022

Ahojte mam momentálne žltú stolicu viac menej hnačkovitu, lebo vždy keď niečo zjem behom pol hod na preženie a je jedno co zjem to už mám aj dlhšie, ci mam aj dlhšie žltú stolicu neviem posúdiť keďže som to neskumala ale len tak som si v googlila a ze to není asi moc dobre
Pred tým som proste mala problém ktorý sa po tehotenstve mam doma 9mesacnu zhoršilo proste aj keď iba pijem ráno vodu preženie ma s nej aj keď sa hocičo ho najem ale nejem príliš zdravo do pol hod idem na wc a mam proste takú hnačku ale teraz pred dvoma týždňami som bola na operácii oblic. kameňa a prala som týždeň antibiotiká a žiadne probiotika ale už druhý deň mam probiotika antibiotika som dobrala pred týždňom.... No ale mam žltú hnackovu stolicu viem ze vždy keď som mala hnačku aj pred tým bola žltá ale. Teraz som tam aj spozorovala trocha priesvitnéjo hlienu a neviem. I to so stravy lebo sme mali červené bolonske špagety a granadit ale jeden deň pri tej rímskej stolici na papieri také červené bodky neviem nepríde mi to ako krv vlasne ja neviem si to také bodky skôr tvrdšie ako keby škvrny ktoré sa nedajú rozmazat
Mali ste niekto skúsenosť strašne s a bojím moja dr ma ešte týždeň dv teraz keď viem ze ta žltá stolica nieje normlna farba mam veľký strach aj z toho ze ma preháňa skoro po kazom jedle

simona92101
2. júl 2022

@klaudia1212 a co takto si dat dietu?nasad hylak kvapky,cierne uhlie,repikovy caj.teraz su crevne virozy,sama pises ze nejes moc zdravo.

laura164
2. júl 2022

Choď k obvodnej aj so vzorkou stolice, posle do labaku na kalprotektin, parazity. Po výsledkoch ta možno pošle na gastro. Máš pravdepodobne zápal čreva, u mňa to tak začínalo, žlté stolice dlho cca 2 roky, potom striedavo žlté hnačky, hlien, nakoniec aj čerstvá krv. Dávaj si probiotiká, yomogi 3x2 tbl a hlavne bezzvyskovu diétu, žiadne semiačka, zrnká, mak, šupky ako paprika, paradajka atď, žiadny alkohol, kofeín, mlieko. Ries to čo najskôr aby sa ti to nezhoršilo