Zlomená sánka po páde z bicykla

erikch
10. aug 2019

Mohol by mi niekto poradiť? Dneska som si po páde z bicykla zlomil a zaroveň vyhodil sánku. V pondelok idem na operaciu a som celkom vystrašeny ztoho. Je tu niekto komu sa stalo niečo podobne? Ak ano tak ako to prebieha?
Alebo ako je to po operacii?

nusyk
11. aug 2019

vlastnu skusenost nemam ale znamy je hobby hokejista ,dostal pukom a zlomilo mu to sanku.liecenie bolo dost blbe,nejako mu to drotovali aby sa to znehybnilo a museli mu vytiahnut dva dolne zuby aby mohol prijmat tekutu stravu....no bolo to narocne

0silvia0
11. aug 2019

@erikch je tu starsia diskusia o tomto, skus pohladat...

ildiko36
11. aug 2019

@erikch ja som mala zlomenu sanku ked som mala 14 rokov..spadla som na roh stola zo sankou😏ale na operaciu som nesla lebo som sa zlakla..akurat som nasla v novinach ze jednej zene prerezali daaky nerv a mala spadnutu sanku..mi sme sa dostali po tyzdny do bystrici kym nas zobrali na stomatochirurgiu a do vtedy sa to zle zahojilo.chceli mi to este raz zlomit a zadrotovat..ja som s tym nesuhlasila..
Teraz mi puka ked otvorim usta ked je zmena pocasia ..inak som sa stym naucila zit.na tvari mi nic nevydno ale na lave ucho kus zle pocujem..pri uzare sa tam natlacil daaky vzduch ako mi to lekar vysvetloval ale zatial to operovat netreba