Zlomená ihlica pri členku

vitacalcin
2. aug 2022

Ahojte,
zlomila som si ihlicu (pri členku). Už som teraz 8. týždeň doma a ešte to stále nemám zahojené, mala som najskôr sadru, teraz ortézu, mala niektorá tiež zlomenú túto časť? Ako dlho trvá ten proces zahojenia? Ďakujem.

gerfinka
2. aug 2022

@vitacalcin ja som mala, poslednú kontrolu som mala po roku od úrazu. Ale po pol roku som už viacmenej chodila normálne, len som si dávala ešte dosť pozor aby som nestupala na nerovnosti.

tokarslavomir12345
28. feb 2024

@vitacalcin ahoj ak sa môžem opitať mám to ties ako aj ty pri člebku ihlica us tomu bude rok a stále ma to bolí mám stoho depresie čo vám pomohlo na bolesť možno 7mesiacov som nechodil na nohu a som začal stupať a dosť ma to bolí krivam

vitacalcin
autor
1. mar 2024

@tokarslavomir12345 ja som nebrala nič na bolesť

tokarslavomir12345
1. mar 2024

@vitacalcin to ani ja neberiem nič na bolesť no us tomu buďe rok v apríli a stále ma to bolí poriadne neviem choďiť stále ma to bolí bojím sa že uš nebuďem môcť choďit bez bolesťi

vitacalcin
autor
1. mar 2024

@tokarslavomir12345 mňa ti tiež občas bolí, ale len pri zmene počasia

tokarslavomir12345
2. mar 2024

@vitacalcin A ak sa môžem opitať neprejde ma to alebo ako lebo vždi keď choďim má to boli pokial si tú nohu nerozhibem ale viac us neprejdem máma namňa kričí stále že to nemám robiť Mislim Že mám stupať na nohu uš má začalo bolievať aj koleno keď choďim strašne sa bojím mne je dobré len len pri členku má vždi boli

tokarslavomir12345
2. mar 2024

@vitacalcin no keď som začal chodiť bolo všetko dobré ani som tak nekrival ale us je to zase tak ako bolo začalo ma bolievať ľavi členok neviem možno že mám niečo zoz šliachmi