Zlepšil sa vám zdravotný stav po biologickej liečbe?

9. okt 2020

Podstúpil niekto biologickú liečbu? Zlepšil sa zdravotný stav? A ešte by ma zaujímali nežiadúce účinky. Ďakujem.

lelluska
9. okt 2020

Záleží od diagnózy a typu biologickej liečby - je ich viac. Skúsenosť mám dobru

autor
9. okt 2020

@lelluska ďakujem za reakciu...jedná sa o neurologickú diagnózu SM. Čiže sa zlepšil zdravotný stav po liečbe, alebo respektíve stabilizoval?

mmmkkk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lelluska
9. okt 2020

Ja mám síce inú diagnózu, ale biologická liečba mi udržuje ochorenie v remisii a všetky ostatne lieky som mohla vysadiť.

gaaaa
9. okt 2020

Aj ja beriem biologickú liečbu ale na inú diagnozu.Drží ma v remisii,len bohužiaľ odpálila mi iné orgány tak ideme s dr.riešiť čo dalej.

autor
9. okt 2020

@lelluska presne toto aj ja očakávam o tej liečby.
@gaaaa a aké orgány? Ja sa dosť bojím tých nežiadúcich účinkov. Ale to je asi pri každej liečbe. ☹

gaaaa
9. okt 2020

Pľúca a obličky a imunita nula bodov všetko sa na mňa chytá.Beriem ju 13r.Je pravda,že má strašne veľa nežiaducich účinkov ale zasa ma udržuje v remisii na moju diagnozu.

autor
9. okt 2020

@gaaaa to mi je ľúto.

autor
9. okt 2020

@gaaaa ešte sa môžem opýtať, ako dlho ste podstupovali liečbu?

gaaaa
9. okt 2020

Biologickú beriem stále.A na moju diagnozu sa liečim 21r.

krisbar
9. okt 2020

Ja som brala cca 8 rokov. Dostala ma rychlo do remisie. Mam crohna. Teraz som tehotna tak mi ju vysadili. Uvidime co bude po porode, ci sa to vrati
Ja nemam zatial nic z neziaducich ucinkov.

autor
10. okt 2020

@krisbar ďakujem za info. 🙂

gaaaa
10. okt 2020

@krisbar Aj ja ju beriem na crohna 13r.doteraz všetko ok a teraz postupne pľúca a jedna oblička.Držím palce,aby remisia vydržala aj po pôrode,aby ste sa nemusila vrátiť k biolke.