Zle znášam črevnú virózu

christin1280
17. okt 2022

Ahojte potrebujem radu pravdepodobne mame crevnu virozu ja a dcerka( 1 a pol roka )ma teplotu aj ona aj ja ale ona iba raz mala hnacku a raz grckala no ja uz od rana ledva stojim ma nohach ziadne lieky nepomahaju na hnacku ani tie na predpis ide zo mna len voda v obrovskom mnozstve strasne krce po celom bruchu a dva krat som vracala a stale ma napina no neviem dokedy toto bude trvat je mi ma odpadnutie je normalne pri viroze aby som mala taketo hnacky 😭 stretli ste sa s niecim podobnym ? 😭😭

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jjanulienka
17. okt 2022

Rozzuj naraz tri čierne uhlia a zapi malým množstvom vody

vierka82
17. okt 2022

Mala som to isté pár dní dozadu.bol to masaker .skóre uzdravenie

viestta
17. okt 2022

Áno, myslela som, že udrela moja posledná hodina. Nech siuz vybaví u tvojho všeobecného doktora OCR na teba a pomaha

christin1280
autor
17. okt 2022

@jjanulienka mala som 10 aj reasec 4x nic nezabralo

christin1280
autor
17. okt 2022

@viestta aj ty si mala take extremne hnacky? Kedy to prešlo cca 😭 ja som v koncoch mam 38 teplotu a lezim iba A dostavam krce
Muz ostal doma a je s malou chvalabohu

nikha2809
17. okt 2022

Aj u nás tak včera som s dcérou letela na pohotovosť.Ani kinedryl nezabral vracala aj tak.Pichli jej degan, prísnu diétu má celú noc nemohla piť len o ovlažiť ústa, dávam jej Enterol, dnes už oveľa lepšie.V auguste mala tiež adenovirus to mala hnačky 5 dní že bola aj 20x na wc.
Inak vraj na hnačku je najlepší Nekadex, ja som v lekárni nezohnala ale online ho všade majú, hadam zajtra pride

viestta
17. okt 2022

@christin1280 dva dni som mala chuť na okupacny štrajk na mise, potom to už bolo lepsie

ajsa109
17. okt 2022

Joj ,veru črevná chrípka útočí ,ja som doma už 10 dní a stále zvraciam 😠

martul
17. okt 2022

@christin1280 odkedy užívaš liek? Ak to len dnes začalo tak len vydržať, hlavne piť po lyžičkách čaj nechuteny.

marca12
17. okt 2022

Pri zvracani nepi hned vodu,ale az po pol hodine a aj to len,aby si si ovlazila usta. Cierne uhlie si davaj a musis len vydrzat do dvoch dni vacsinou prejde.

christin1280
autor
18. okt 2022

@vierka82 prosim ta dokedy si mala hnacky ? Teraz je druhy den a stale mam hnacku len sa zmiernili tie bolesti brucha ale hnacka viodnata a teplota 37 uz sa bojim ze to moze byt nieco vazne 😭

vierka82
18. okt 2022

@christin1280 mala som to minulý pondelok (to mi začalo) to bola katastrofa.vracala som nenormálne a aj hnačky brutálne (toto som mala do stredy).do piatku som nejedla nič(mala som brutálne hnačky.fakt že katastrofa) v sobotu som už začala jesť ale stále mi krútilo v bruchu ale už sa mi dalo aj jesť v nedeľu už bolo celkom ok a naozaj dobre mi je od včera.tak len výdrž moja ♥️

christin1280
autor
18. okt 2022

@vierka82 jeeeejda no dobre ja som za den schudla 2 a pol kila vcera z tych vodnatycg hnaciek a uz som myslela ze dnes budem mat pokoj ale stale to pretrvava bez tych krcov ale len s miernymi bolestami no dufam ze to zvladnem lebo ledva chodim uz .. ty si nejedla nic ? Ja som si dala dnes5 kusov sucharov a hned som letela ..musim to nejak zvladnut lebo mam doma 1a pol rocne dieta a len cakam kedy dojde chlap z prace lebo neviem fungovat 😔

vierka82
18. okt 2022

Nejedla som vôbec nič.nedalo sa mi.potom keď mi bolo lepšie tak suchý chleba.ja mám 5chlapcov.😀 Najstarší má musel zastúpiť lebo ja som bola ko.muz bol na služobke.inak u nás to chytili všetci ale chvalabohu nie naraz

liv1
18. okt 2022

Cierny caj s cukrom si daj. Po lyzickach. To mi poradil doktor na pohotovosti ked mlady grcal. Ze nieco sladke kvoli energii. Skor slane tycinky ako suchare. Alebo maces. Varene osolene zemiaky. Varena mrkva, ryzovy odvar. Drzim palce nech si rychlo fit. A to cierne uhlie ako ti vyssie pisu

christin1280
autor
19. okt 2022

@vierka82 no ja som uz treti den a dnes uz len 2x som mala riedku zltu stolicu neviem preco .. dala som si reasec pre istotu ale brucho mam take cele divne ako keby nutkanie na stolicu citim ale nic.. dokedy sa to upravi cele ? Bojim sa jest nieco varene ale budem uz musiet

vierka82
19. okt 2022

@christin1280 ja som to mala rovnako.myslela som že budem utekať a nič.neboj prejde to.ja som myslela že sa toho ani nedozijem a už je mi dobre.fakt len vydrzat

christin1280
autor
19. okt 2022

@vierka82 dakujem takze vydrzat musim ..dobre ja som len myslela ze uz to preslo ale ako vidim este sa do konca tyzdna budem davat dokopy