Zle z jedla - strašné nafúknutie

29. apr 2024

Prečo mi je po všetkom zle ? Posledné dni mam pocit že sú moje posledné , bojim sa čo mám za chorobu keď sa mi až toto deje.
Sme na dovolenke , myslela som že sa mi praveze polepší no mne je ešte horšie. Mne sa zo všetkého vygrguje kyslo , cítim sa stále plna že nepociťujem ani hlad , jem len lebo ostatný jedia 😒 (som moc chuda tak sa už bojim nejesť)
Nafúknutá strašne aj ráno nalačno a po cely deň …
Teraz večer strašne napnuté a obrovské brucho a stále som mala pocit akoby mi ho tam vnútri niečo víc a viac nafukuje. Do toho stres čo sa to somnou deje , prečo sa mi to deje , čo je zle že mám stále takéto problémy s nemôžem sa ani normálne najesť. 😥
Posledný týždeň je to už na nevydržanie. Som mimo domu a bojim sa že to už ani do vyšetrenia nevydržím takto ďalej fungovať.

Dneska som zjedla o moc menej ako som jedavala inokedy a takto mi nebývalo.

16zolik16
29. apr 2024

Môže to byt zo stresu ale môže to byt aj niečo iné ako napríklad helicobakter atd treba ísť na gastro

autor
29. apr 2024

@16zolik16 chodím už od minulého roka ku gastro , teda bola som minuly rok a stále mi ťažkosti pretvrvavaju , mám pocit že stále je to horšie s horšie. Keď som mala hadicu pred necelým rokom helicobaktera som nemala, tak neviem ci sa to dá teraz zistiť aj inak nie zas hadicou…

sevrin
29. apr 2024

Skúšala si nejaký detox a proteínovú diétu k tomu?

autor
29. apr 2024

@sevrin fuuu to nie , neskúšala som veru , lebo ja neviem už čo môžem jest a čo nie 😏

16zolik16
29. apr 2024

Predávajú aj test v lekárni ale tak najlepšie je cez hadicu viem že to je nepríjemne ale tak čo uz

autor
29. apr 2024

@16zolik16 áno ako vydržala by som ale bojim sa či to nejako nemôže uškodiť keď mi to bolo robené aninie pred rokom🤔

katarina_kat
29. apr 2024

môže to byť aj psychického charakteru, kamoška takto chodila po vyšetreniach a nič nezistili až kým sa nedala do psychickej pohody a odvtedy problémy zmizli 🙂

krasolienka1
31. máj 2024

Histamin?