Zlé výsledky z cytológie

sladkabeatrice
25. apr 2017

Ahojte maminy.prosim vas v novembri mi doktor bral stery a vysli zle.o polroka mi robil rozsirene vysetrenie za co som si priplacala.volal mi ze papilomovirus je v poriadku ale citologia je stale zle.poslal ma do banskej bystrice.mate niektra podobnu skusenost?co ma caka?dakujem

pribinak
25. apr 2017

cytologia

lilyianka
25. apr 2017

@sladkabeatrice ja som tiez dlho mavala zle vysledky z cytologie,ale ja som k nemu chodila ako na klavir...neviem odkial si,ze ta poslal do BB...ale kamoska tam tiez bola a museli jej skracovat krcok maternice

veppa
25. apr 2017

Ja som mala v roku 2005 cytologiu - CIN 1-2 a zistili pritomnost HPV virusov, prvykrat ma cistili, kyretaz a vysledok som mala ok, a v roku 2015 som mala opat zle vysledky, aj na kolposkopickej poradni mi potvrdili pritomnost zmenenych buniek na krcku a podstupila som konizaciu krcka maternice.Od tej doby chodim raz rocne na kolposkopicku onko poradnu.

lobic
26. apr 2017

A nic viac nevies? Len sa snaz si zachovat teraz chladnu hlavu a moc sa kvoli tomu nestresovat. Uvidis, co ti povedia v tej bystrici. Tam, ze su celkom dobri odbornici tak sa neboj. Len oddychovat a snazit sa na to co najmenej mysliet, no viem, ze sa i to lahko hovori ale drz sa