Zlé výsledky pečeňových testov

ladybug138
1. júl 2021

Ahojte. Chcem sa spýtať, kto má skúsenosti so zlými výsledkami pečeňových testov. Čo Vám pomohlo? Užívam Essentiale forte, Lagosu som mala, Ursosan, občas si dám tabletky od Jukl Pečeň forte z býčej pečene, pestrec mariánsky mi smrdí, ale ak by mal pomôcť, tak sa premôžem 😄 mám zvýšené všetky hodnoty, niektoré viac, niektoré menej, každopádne hodnoty sú približne trojnásobné oproti normálu. Alkohol nepijem vôbec. Ďakujem 🙂.

zirafienka
1. júl 2021

Liečbu máš dobrú. Essentiale forte je asi niečo na prírodnej báze, pretože to dostaneš aj na voľno a vtedy ti môžu v lekárni uplatniť akciu. Ak ti Essen....predpíše lekár a ideš cez recept, tak ťa to vyjde drahšie a akcia sa na rcp. nevzťahuje, aj keď v lekárni na liek akciu majú. Neviem, či je to z hľadiska lekára rovnocenné alebo je to len marketingový ťah, alebo úspora pre poisťovňu a preto plať. Cena Essentiale je riadna pálka. Informuj sa u svojho lekára. Za Lagosu ti pripláca poisťovňa. Ale to už je vec lekára, ktorý posudzuje tvoj zdr. stav. A k pestrecu marianskemu, žiadny odpor, vonia, pomohol mnohým, pomôže aj tebe.

zuzap33
1. júl 2021

@ladybug138 kúp si pestrecovy olej z lekárne a jednu polievkovú lyžicu hodinu pred jedlom. Tiež som brala infúzie Thioctacid. A Lagosu 6 tabliet denne. Essentiale mi nerobil dobre. Hodnoty boli 3 už sú skoro normál

ladybug138
autor
1. júl 2021

Dakujem velmi pekne za rady 🙏

gabika8855
1. júl 2021

Mne doktorka na infekcnom ked som mala dost zle vysledky povedlaa ze nemam kombinovat pestrec a lagosu lebo lagosa je uz vlastne pestrec

zuzap33
1. júl 2021

@gabika8855 áno Lagosa je lisovaný pestrec. Ale keď máš zlé výsledky, niektorí aj kupujú pestrec zo zdravej výživy a zuju po lyžičke. Nesmie sa totiž zohrievat a drvit. Aj pestrecovy olej je super. Potrebuješ totiž vyššie dávky. Ja som ako vyššie písala brala šesť tabletky denne

gbgb
1. júl 2021

@ladybug138 pestrec mariansky overene.

janka_01
6. aug 2022

@ladybug138 ahoj, tiež mám trocha podobný problém ale vraj je to z liekov. Bola mi predpísaná lagosa. Zlepšili sa ti výsledky po čase? 🙂