Zle výsledky - krv v stolici

28. jún 2024

Ahojte dosť zla situácia v rodine, mama bola na preventívnu prehliadku u ženskej doktorky, brala jej aj vzorku zo stolice a tie výsledky boli zle 😪krv tam mala. Samozrejme od pondelka ide po doktoroch niektorá ste sa s tím stretla?

lucyluska
28. jún 2024

@ahoj, áno...tie testy sú super senzitivne a mikro čiastky krvi v stoli zdetektujú. Následný postup je kolonoskopia. Ukážu dôvod. Kľudne môže byť, že má vnútorné hemoroidy a trošku krvi ukázalo.

ivanakal
28. jún 2024

@lucyluska ano moj muz tak mal, aj brat. Isli na kolono, sono.. ale nic mu nezistili.

autor
28. jún 2024

Vraj aj na Onkológiu treba ísť 🫣

michaela329
28. jún 2024

Môj tato, bol už aj na kolonoskopii. Pozreli mu vsei, odstranili čo sa dalo a jeden nález musia sledovať pol ročne. Ak môžem poradiť, nájdite jej pracovisko, kde ju robia v narkoze - oco si to veľmi chválil.

michaela329
28. jún 2024

Na onkológiu posielaju až po kolonoskopii.

guudy
28. jún 2024

Aj na onkologii robia kolonoskopiu. Ak chces, ozvi sa mi do SS.

kacena4
28. jún 2024

staci aby mal hemoroidy a hned sa objavi krv v stolici, netreba stresovat. odbor u obvodaka je len preventivny nic konkretne sa z neho nezisti, len ci treba dokladnejsie vysetrenie. chodim takto pravidelen uz roky ak na kolono (mamina mi zomrela na rakovinu hrubeho creva) a hoci mavam obcas krv v stolici vsetko je ok

gelifil
28. jún 2024

zenska doktorka urcite nevysetruje stolicu...

autor
28. jún 2024

@gelifil Možno áno možno nie

gelifil
1. júl 2024

to co ma byt?