Zlé trávenie po Covide-19

viera1107
11. sep 2022

Ahojte baby,
Maté niekto dlhodobý problém po covide s trávením? Už som mala 3x sono brucha, odber krvi a všetko mám vraj ôk. Covid som mala v novembri, zlé trávenie mám od decembra 2021. Stále ma bolí pravá strana brucha, pod rebrami ale aj nižšie.. Stále ma nafukuje a býva mi nevoľno.. Probiotiká už som mala všelijaké aj čaje..
Máte také niekto v súvislosti s covidom?
Ďakujem.

drakaria
11. sep 2022

@viera1107 ja zas na ľavej strane to isté už 3 roky ...tiež všetko ok🤷‍♀️🤷‍♀️

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera1107
autor
11. sep 2022

@majamat ahoj, celiakiu nemám.. Posledné sono čo mi robili som sa opýtala, ale Dr mi povedal že to by bolo vidieť zmeny na črevách.. Mám laktozovu intoleranciu, ale tieto problémy od covidu..

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera1107
autor
11. sep 2022

@majamat opýtala som sa a takú odpoveď mi dal 🤷‍♀️

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viera1107
autor
12. sep 2022

@majamat jasné, ja som tiež pozerala.. Ale normálne mi povedal, že keby mám celiakiu tak je to aj cez sono vidieť na črevách..Je mi jasné, že mi covid niečo spustil akurát neviem čo..

ejbyk
12. sep 2022

ja po civide to isté....
mne zistili SIBO....poštuduj o tom niečo asi tým mi to prepuklo....
mam lepšie a horšie a veľmi zlé dni....
Nepomáha nič.....

andreab23
12. sep 2022

@viera1107 odporúčam produkt z LR aloe vera gel immunne je fakt dobrý a hlavne s bojom proti covide

viera1107
autor
13. sep 2022

@ejbyk ahoj, tiež to tak mám.. Raz lepšie raz horšie, raz mi trochu pomôže živočíšne uhlie, teraz si dávam Iberogast ale nič nepomáha dlhodobo.. Ešte mám ísť k obvodnému s výsledkami zo sona.. Opýtam sa na sibo..

saska00
18. sep 2022

@ejbyk aké máš prosím prejavy toho siba? Máš aj iné tráviace ochorenia ?

ejbyk
19. sep 2022

@saska00 nafúknuté brucho, ale mega nafukovanie, hnačky, zlé trávenie, bolesti brucha....

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz