Zlé pečeňové testy pred otehotnením a po pôrode

kikuskaschw
23. okt 2013

asi mesiac pred otehotnenim som mala zlé pečenove testy,lekar ma uistil že to nic nie je a tak som to nechala tak....v tehotenstve mi zacali bolesti v pravom boku hlevne ked som soferovala alebo nejako zle sedela...nakolko zacaly bolesti asi tak v 5-6 mesiaci prirovnala som to velkej aktivite malej v brusku....no po porode mi bolesti nepresly..sla som k dr. ten zistil ze mam stale zle pečenove testy a az teraz ma nuti chodit po vsetko moznych vysetreniach...zatial sa zistilo ze mam zapaleny dvanastornik ... maly ste to tiež niektora naozaj neviem preco sa to deje a uz sa zacinam bat ved mam 6 mesacnu dceru a nechcem aby sa mi nieco stalo ...

kiki68
23. okt 2013

no na pravom boku je prave pecen,takze preto,dobre ye Ta doktor necha behat po vysetreniach,lebo yanedbat pecen to by mohlo byt zle nedobre. Treba zistit co je vo veci, a liecit to,dobre je,ze pecen je organ,ktory sa dokaze velmi dobre regenerovat. Zapaleny dvanastornik je tiez neprijemna vec. Dufam,ze pridu len na nejaku prkotinu s tou pecenou. Drzim palce a skus preventivne dodrziavat pecenovu dietu,teda z masa mozes len kralika napriklad a nic mastne,nic na oleji. Ja som mala pecenovu dietu a dalo sa to zvladnut. Doteraz neprisli na to,co sa stalo,ale nastastie som ok 🙂

mamazem
28. okt 2013

Ja by som vyskúšala detoxikovať - očistiť pečeň. Spraviť si očistnú kúru a dať pečeni šancu sa zregenerovať. Veľmi dobré sú humátové prírodné produkty, napríklad Cytosan alebo Cytosan Inovum. Taktiež špeciálne namiešané byliny na detox pečene, rôzne bylinné čaje. Regalen - očistí celý tráviaci trakt a pečen a podobne.