Zlé pečeňové testy a tehu

camil
27. aug 2018

Ahojte chcem sa spytat ci mala niektora z vas pred otehotnenim horsie pecenove testy ? Ja mam zhorsene a velmi chcem babatko, ale lekar mi to neodporucil. Mali ste to niektora takto a aj napriek tomu ste sa pokusali otehu?

marka86
27. aug 2018

Ja som mala naopak po tehotenstve, len ti chcem poradit brala som LIV52 a krasne sa mi upravili,

kubobubo
27. aug 2018

@camil nie, ale v poslednom tyzdni mi leteli pecenove testy raketovo nahor. Za tyzden isli z normalnej hodnoty na trojnasobok. Syn sa kvoli tomu narodil o 3 tyzdne skor. Mam stastie, ze sme obaja v poriadku.

ikabenka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
camil
autor
27. aug 2018

Dakujem vsetkym 💓takze radsej pockat kym sa mi da dokopy pecen

lenzas
27. aug 2018

@camil Pred tehotenstvom mala som sice OK pecenove testy ale sa zhorsili mi v tehotenstve. Brala som essentiale na to a skoro nic som nemohla jest. Jedla som len to co malo menej ako 5% tuku, nic smazene ci pecene, mohla som len pecene v alobale, aby nemalo hnedu korku, ziaden tuk ci mastne maso. Stale ma napinalo a ked som zjedla nieco tucnejsie tak som vracala aj tyzden a nechutilo mi ani jest. Myslila som na zaciatku, ze to vracanie kvoli tehotenstvu ale potom som vsimla, ze vracala som len po urcitom jedle, takze mi to robila pecen. Nehovorim, ze kazdy bude mat to iste ale ja by som odporucila posluchnut pani doktorku. Najma ked su pecenove testy velmi zle a pecen zacne zlihavat tak budu musiet ukoncit skor tehotenstvo, to do 40 tt vacsinu necakaju. Ved pecen zvykne rychlo sa regenerovat a za chvilu mas ich v pohode. V tehotenstve je uz to horsie, kedze nie kazdy liek sa moze.

terezka1947
27. aug 2018

@kubobubo ja som mala to iste....pri oboch detoch,no pri prvom to bolo zle,preto porod bol skor
lenze ne pecenovky ostali hranicne stale....sice,teraz to je vraj zlcovy kamen na vine....

camil
autor
27. aug 2018

@lenzas dakujem pekne 🤗🧡 lieky beriem dokonca je ich 5 za den takze musi to cim skor pomoct a najlepsie by bolo aj schudnut ale veru nedari sa

lenzas
27. aug 2018

@camil ja som tiez cakala, ze schudnem a nedarilo sa schudnut, a kedze som mala uz po 30-ke, tak uz viac som nechcela cakat. Ale ti urcite drzim palce, aby ti sa splnilo, to po com tuzis a co najskor 😘

camil
autor
27. aug 2018

@lenzas boze zlata si dakujem moc moc