Žlčníkové kamene

mirecka168
24. máj 2024

Dobrý den zistili m ižlčnikove kamene chcela by som sa spýtať aku dietu ste držali pred operáciou na operáciu mam isť aś o 4 týždne na nete je žlčnikova dieta ale to len po zákroku ale pred neni nigde tak idem si kvam poradu. Ďakujem

janka_266
24. máj 2024

@mirecka168 kľudne môžete to iste držať, čo sa má aj po, aj tak je najlepšie potom postupne zaradiť všetky potraviny spať. Hlavne sa vyhýbať tomu, čo spúšťa záchvat, ak býva

cialota
24. máj 2024

ano, aj muza na to operovali a v podstate mu poradili dodrziavat to iste pre aj po. tam sa toho vela nemeni. prajem skore uzdravenie potom, nech si co najskor fit, 😇
moj muz bol indisponovany vcelku dlho. prislo mi to ako vecnost . 😂

malinovka333
24. máj 2024

To je na tebe co mozes jest.mne bolo zle aj z vody. Ja som ku koncu nemohla uz nic jest

katka553
24. máj 2024

Pri žlčníku hlavne príjem tukov minimalizovať.. žiadne vyprážané.. ja som nejedla ani vajce, paradajky, papriku, uhorky, nakoľko ja som rovno zdrapla zápal žlčníka aj pankreasu, nikdy predtým som nemala problém so žiadnym jedlom, takže ja som nevedela konkrétne aká potravina to vyvolala.. 3 mesiace som si dávala pozor, čo zjem a potom ešte mesiac po operácii.. málo to ale super efekt na váhu, 7 kg dole ako nič.. 😊 po operácii už jem všetko normálne a žiadny problém, držím palce nech je to tak aj u teba

mirecka168
autor
26. máj 2024

@janka_266 ano záchvat som.mala.dva dny za sebou ale to som.nevedela ze mam tie kamene .... Terás si davam pozor

mirecka168
autor
26. máj 2024

@katka553 ja aa už bojím skúšať ktore jedlo mozem a ktore nie viem.ze sa mam.vyhýbať hlavne mastn jedlam a vyprážaným ...