Žlčník a bolesti v chrbte

20. apr 2023

Mali ste niektorá pri kameňoch bolesti v chrbte, rebrách?

hugigugin
20. apr 2023

Ano dnes je 2mesiac, čo som dostala koliku. Bolesti medzi prsiami za tou kosťou. Nevedela som si pomôcť polohovanim vôbec. Ani sedieť, ani stáť, nepomohli ani buscopan 2pirule.ani cholagol. Tak nemocnica o800som uz bola na izbe a o 13my vybrali žlčnik. 4dni hospitalizacie. /nikdy som problemy tohto typu nemala/žlčnik ma nikdy nebolel. Kameňov som mala 38.

lamonila
20. apr 2023

Ja som mala 3m po pôrode. Bola som s tým na urgente, tam mi to zistili. Chceli si ma tam nechať , ale odmietla som a podpoísala som reverz . Mala som doma 3mesačné bábo, nemohla som si to dovoliť. Tak mi predpísali antibiotiká+rowachol kvapky na rozpúšťanie kameňov. Sem tam ma niekedy zabolí, ale nie je to záchvat čo som mala kedysi. Keď zabolí dám si rowachol a fungujem ďalej.

autor
20. apr 2023

Na operáciu som objednaná. Lenže ten zlcnik pichá nie stále ale pichá. Záchvaty klip klop už nemám druhý týždeň. Lenže ta bolesť mi ide na nervy. Neviem či mám ísť za obvodnom alebo čo. Ten chrbát je na nervy mám dve deti, a bojím sa ich aj zdvíhať

lukbe
20. apr 2023

Treba asi dodržiavať do operácie prísnu diétu,asi je podráždený,alebo možno už je to chronické. Naozaj nejesť nič,čím by si ho podráždila.

autor
20. apr 2023

@lukbe diétu drzim 🙂

kathak
20. apr 2023

Áno a dosť silne

autor
20. apr 2023

@kathak prešlo to časom ?