Zlá kvalita vlasov po pôrode

7. júl 2021

Po treťom pôrode klasika,vlasy vypadali.😂Prešlo pol roka a padať síce prestali,ale sú otrasnej kvality,jemné,suché,riedke,farba prašivá,v tomto horku ani cop nemôžem aké mám kúty.Po prvych porodoch dorastli rychlo.Teraz nič.Prípravky moc nezaberajú.Ostrihať?Je mi z toho do plaču,vzdy som mala krásne dlhe husté vlasy a teraz pár chlpov.Viem,možno malichernost,ale ja uz nemam ziadne sebavedomie,nosim šiltovky alebo radšej nikam nejdem.

dskjhfdlkdjhl
7. júl 2021

ja som sa po oboch porodoch po nejakom case dala ostrihat a potom to bolo dobre. Tiez mam za normalnych okolnosti huste, dobre vlasy a dlhe, po porodoch to bolo az do ostrihania hrozne, do placu.

rivini
7. júl 2021

Skus si znova nasadit kyselinu listovu. Pomaha k spravnemu vyvoju a rasti buniek, a teda aj vlasovych. Mne lekarka vravela, ze v prvych troch mesiacov tehu sa berie ako prevencia spina bifidy u babatka a potom do skoncenia dojcenia presne kvoli tomu, aby zena neprisla o vlasy...

kristina1001
7. júl 2021

Mne velmy pomohol toto https://www.bloomhair.sk/products/tehotenske-vi...

Užívala som to tri mesiace a okolo tváre mám samé nové vlásky je to neskutočne

autor
7. júl 2021

@dskjhfdlkdjhl kolko si dala dole? Mavala som skoro po pás,teraz pod lopatky,strihala som asi pred 2mesiacmi.Bojim sa to este viac skratit nech nie som ako vodnik

dskjhfdlkdjhl
7. júl 2021

ja som isla zakazdym z vlasov po pas na uplne kratke.

zuziiiii
7. júl 2021

@kristina1001 co obsahuju tie cukríky? Na nete nepisu