Zlá imunita

krstn003
2. jan 2023

Zdravím, neviem či som jediná ale mám tušenie že ockovanie na kovid mi pokazilo celu imunitu. Nikdy som nebývala chora ale od septembra ako vymenená. Pomaly každý mesiac nejaká chrípka. Máte to niekto takto? Popripade čo na posilnenie? A ako sa čo najrýchlejšie zbaviť choroby. Dnes opäť strašná zimnica. Bolest hlavy uvidím čo zajtra

diaszoky
2. jan 2023

@krstn003 najlepsie navstivit imunologa

zuzkaa1991
2. jan 2023

@krstn003 mne očkovanie spustilo tetaniu takze ďakujem ze ma rodina prehovorila manzel tiez castejsie chory ako kedysi bol tiez nadava ze kazdu blbost schyta....
Bavila som sa s jednou lekárkou tak tiez priznala ze je to blbost ale prisla na to neskôr tiez(ma dve davky)

pribinak
2. jan 2023

@krstn003 som 3x ockovana a nič. Ns očkovanie by som sa nevyhovárala. Proste prišla silná vôňa chrípky, ktorá 2 roky nebola, pretože sme boli pozatvarani a žili ako v skleníku

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zobaka
2. jan 2023

ja nie som ockovana a tiez mam pocit, ze dostanem co okolo mna preleti, ma to teraz viac ludi tak, zvazujem, ze si dam vziat krv na imunologii, lebo po poslednej chripke som ostala dost vyplasena, mam uzkost ist mhd, alebo medzi ludi po tom, co som prezila, kedze chrchlajuci, chori veselo vsade lozia

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
3nikus30
2. jan 2023

@krstn003 ja by som odporučila poriadne vyčistit telo-chlorellou a vyzivit-jacmenom. Mam s nimi skvele skusenosti,viem poslat aj odbornu prednasku ze ako vedia pomoct.

zobaka
2. jan 2023

@elizabet173 ako toto chapem, ale nechapem rodinu, kde zena ocividne uplne mimo chora a nakupuje dve hodiny v Lidl s muzom a na vsetkych okolo kasle a smrka, ked uz je chora na umretie aspon do riti, ten respirator si mohla dat, no ja som zrela uz asi na psychoterapiu, tak som sa dusila, ze vo mne ta uzkost zostala, kym bude chripkove obdobie sa vykaslem niekam chodit, max. do prirody, bola som na obede s kamoskou a tam casnicka absolutne mimo chora s teraflu, ked robi s jedlom, dalo sa cakat, pravdepodobne tak som sa nakazila, ako pises mhd to je ciste sialenstvo a nemas kde sa uhnut, ked je tam ludi ako sardiniek, z toho mi vychadzaju len dve veci uplne sa izololovat, alebo posilnit imunitu, ale to zase nie je az take jednoduche ako zistujem, pcham sa cesnakom, zazvorom, kapucinkou a akosi aj tak nestaci

myrra81
2. jan 2023

@krstn003 nepanikar….ja nie som ockovana proti kovid ale tiez od septembra sme chori komplet vsetci skoro stale, aj ockovani aj neockovani 🤷‍♀️ decka ani nehovorim a to som nebola ja chora uz dobrych 6 rokov, starsi 4,5r. prvy krat chory a teraz stale nieco

luccija
2. jan 2023

@zobaka chápem...my sme boli na Silvestra s partiou známych a polovica z nich bola chorá.Nahuhnana, zachripnuta, ďalšia na ATB skoro ma porazilo a to sme my boli akurát tyzden po chrípke.Muz bol strašne nahnevaný a ešte bozky na privítanie..
@krstn003 to môže byť zhoda náhod.Ja som nemala teplotu 15 r az teraz počas chrípky.Oslabeni môžeme byť aj po covide, zo stresu z posledných rokov, málo d vitamínu, tepla zima veď vôbec nemrzne...ak sa Ti to nezdá choď k imunologicka.Ja som bola chorá takmer každý 2 mesiac dostala som liečbu od imuno a uvidím pred pár rokmi to malo výborný efekt

dajen_7
2. jan 2023

Ľudia všade chodia chorí, nezaostanu doma tak ako by mali asi kvôli práci a peniazom čo je celé zle, tým pádom im to nikdy poriadne neprejde a stále môžu niečo šíriť a tiež byt každý mesiac chorí lebo sa im to vracia a tiež mame zimu akú mame môže to byt tiež počasím nemrzne baktériám a vírusom sa práve v tomto obdobi darí je teplo prší vybehnem len tak lebo je 10-15 stupňov a slniečko svieti

hennyinnsbruck
2. jan 2023

3x ocko . Naposledy koniec januara- do oktobra som bola 7x chora a v Oktobri 2x antibiotika brala snad po 20rokoch.
Od oktobra mi nic nebolo😅
Plucny mi vravel je to z ockovania(je proti ocko) ja som skor toho nazoru ze imunita zlenivela vdaka ruskam co sme nosili zato je tato zima zahul pre velmi vela ludi…

teleskop
2. jan 2023
deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beckynka89
3. jan 2023

@krstn003 môj priatel nebol chorý niekolko rokov a po očkovaní už bol chorý niekolko krát... a samozrejme vždy keď to doniesol, nakazil aj mňa. Ja očkovaná nie som ale mám problémy s imunitou.

radka234098
5. jan 2023

Dobrý deň, ak môžem poradiť tak na imunitu a jej posilnenie ja beriem výživový doplnok Wobecare enzym a som s ním veľmi spokojná