Žila na dlani

25. jún 2023

Ahojte, poslednú dobu som si začala všímať na dlani, asi 5cm od začiatku palca smerom do strednu dlane žilu. Žila je viditeľná a je viditeľne aj ako pulzuje. Mam tu časť ,,pred palcom,, aj takú tvrdšiu a väčšiu ako iní ľudia. Nemám absolútne žiadne bolesti, len ma poslednú dobu nejak často tato žila zaujíma. Nechcem ísť k doktorovi aby ma vysmial že to ma každá druha 😀 aj keď, na nikom som si to nevšimla. Máte to proism Vás aj vy? Pripadne, mali ste a navštívili ste kvôli tomu doktora? Nerada behám zbytočne po doktoroch, ale pár ľudí mi povedalo že by bolo asi fajn skočiť na cievne. Ďakujem

mamina7070
25. jún 2023

na cievne potrebujes vymenny listok takze vseobecny najprv a potom sa tam hodne caka alebo si zaplatis za skorsi termin 50-100€ v BA
za mna ja by som to neriesila ak nemas problem alebo si to natri veralom ci si davaj volnopredajny aescin ci detralex
asi mas vela volneho casu na take sebapozorovanie mozno by som skusila namiesto toho robit nieco

autor
25. jún 2023

@mamina7070 voľný čas teda nemám absolune žiadny, nemala by som ani keby mal deň 30 hodín🙂 Nemám problém si ani zaplatiť za prednostne vyšetrenie kľudne aj viac, keďže som pracovne vyťažená a ruky sú môj zdroj príjmu. Tu sa skôr pýtam či to ma niekto tiež, alebo mal a či kvôli tomu navštívil doktora. Aby som to nemusela nechať zájsť až do situácie, keby budem mať toľko voľného času, aby som písala ….. komentáre ľudom na MK. 😂