Zdravotná poisťovňa UNION - skúsenosti

klaudi22
27. sep 2018

Ahojte baby 🙂 aké máte skúsenosti s touto poisťovňou? Zvažujem dať sa prepoistiť z VŠZP, ďakujem Vám 😊

svetlana35
27. sep 2018

my tam sme cela rodina zatial problem nebol nasi lekari maju vsetci s nou zmluvu,ale treba si to overit. AKo bonus sme vyuzili monitor dychu pri narodeni babatka co nam zapozicali gratis

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
conspi
27. sep 2018

@klaudi22 spokojnosť. Som tam aj s deťmi

kamka277
27. sep 2018

Sme tam cela rodina a teraz sme využili bonus na zuby 100€. Plus máme potom aj zlavu na cestovné poistenie 50%. Sme spokojní 😊

klaudi22
autor
27. sep 2018

Ďakujem Vám 😊

magduska2
27. sep 2018

tiez som kedysi prestupoval zo VšZP a nelutujem.
Pri narodeni dietata sme si mohli gratis zapožicat monitor dychu. Teraz preplacaju 100e na zuby.
Všade u lekara sú zmluvní.
Príbuzná šla na operáciu a mala VŠZP a musela čakať - na rovinu je povedali, že ak by mala union šla by na operáciu hned.
Takže odporúčam

nellita
27. sep 2018

Ja zas mam zle skusenosti,preto som uz rok.v inej poisťovni,elektronický systém je neprehladny a celkovo neochota personalu v Union taktiez na úrade pre dohlad riesia prave s Union najviac sťažností a problémov

luckajanko
27. sep 2018

@kamka277 ahoj mozem sa opytat ako sa vyuziva ten bonus na zuby? citala som na ich stranke ze ak sa da poistenec osetrit u jedneho z 1500 vybranych zubarov tak mu preplatia ukon ale nenasla som zoznam ktore ambulancie tam patria. A plati to aj pri osetreni deti?

ksebejka
27. sep 2018

@klaudi22 super. Máme od nich monitor dychu, dostali sme 30 eur na nakup detskych veci, chodievame zadarmo na dentalnu hygienu, cestovné poistenie tiež zľava - pre nás dosť keďže často cestujeme a chystám sa využiť aj preplatenie očkovania a príspevok na plávanie

kamka277
27. sep 2018

@luckajanko ahoj zhodou okolností mám problém s jedným zubom čiže som už 2x platila 28€ a raz využila dentalnu hygienu za 30€. Zubár mi dal doklad o zaplatení, zaregistrovala a prihlásila som sa pod svojím menom na stránke union kde mi ukázalo môj kredit 100€, vyhladala ,,Bonus na zuby" odfotila blocek priložila to ako súbor a odoslala na schválenie, ktoré prebehlo ok. Len to trvá dlhšie než pošlú peniaze, ale pošlú ich. Dentalnu som mala robenu v lete a platba prišla do 2 týždňov, ďalšie dva doplatky boli teraz v septembri jeden doklad som odoslala ako som vyssie uviedla a druhy odoslem zajtra.😊Snad to do Vianoc stihnú, pracovnicka v Unione mi vravela ze majú lehotu 90 dní na preplatenie🤤

kamka277
27. sep 2018

Bonus 100€ platí aj pre deti

lulula12
29. sep 2018

@kamka277 Toto by som aj ja chcela vyuzit, som bola minuly tyzden u zubara a mi to napadlo, tak som si blocik odlozila do penazenky a teda aj ja vyskusam si to tam najst. Lebo to vyzera super 🙂

kamka277
29. sep 2018

@lulula12 treba ísť na stránku union.sk a potom kliknut na ,,online pobočka" tam sa prihlásiť ako poistenec, ak ste už zaregistrovana lebo tam treba použiť pin kód. Okrem tejto výhody je k nahliadnutiu aj elektronická zdravotná karta 😊

kamka277
30. sep 2018

Nové skvelé info od Union - doplatky na lieky pre deti do 18 rokov budú preplacane 👍
https://tlacovespravy.sme.sk/c/20922971/doplatk...