Zdravé bielenie zubov

laurablzn
2. júl 2015
Používateľ laurablzn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laurablzn.

Ahojte, citam teraz vela diskusii, no neviem si vyvodit ziaden zaver, cim bielit zuby a ci vobec. Stacia teda nejake drahe pasty typu CREST alebo ja uz fakt neviem, prosim poradte, chcela som skusit sodu bikarbonu ale uz aj toho sa bojim a k zubarovi nechcem ist, nemam na to este peniaze 🙂 dakujem kazdemu za nazor

laurablzn
autor
2. júl 2015
Používateľ laurablzn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laurablzn.

a hej citala som aj o nejakej salviovej tinkture, kosovom oleji. Cize co si mam vybrat z tych vsetkych moznosti 🙂

lilimoni
2. júl 2015

Tusim soda bicarbona s citronom je vraj super 🙂

kengurica
2. júl 2015

Soda bic. a citron je super naozaj. Myslim to prudko ironicky. Celu zubnu skolovinu ti da dole....
...snad to aj @lilimoni myslela ironicky....

lilimoni
2. júl 2015

Vsetky bielice len roztentuju zuby 😖

nutrimas
3. júl 2015

@laurablzn Dobre ohlasy mame na nimbovy zubny prasok, ktr. mozno pouzivat v komb. s Vasou oblubenou zubou pastou: https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...