Zbavenie sa stresu

margaretka012
22. nov 2022

ahojte
trpim hroznym stresom v akejkolvek situacii.
o 2 dni nastupujem do novej prace brigadne a mam neskutocny stres. uvedomujem si, ze nemam mat z coho ani ze ta praca nie je taka tazka ale mam neskutocny stres a neviem ho ovplyvnit. ako bojujete s tym vy ak mate akusenosti? lebo mi to naozaj zivot dost stazuje 😂

neson123
22. nov 2022

@margaretka012 ja tiez mam stres vzdy a z nicoho, staci ze do obchodu mam ist..moze to byt uzkost, skus brat magnezium

margaretka012
autor
22. nov 2022

@neson123 ja tiez staci ked idem do obchodu, alebo led v kine potrebujem na toaletu a musim obchadzat ludi haha skusim , dakujem

neson123
22. nov 2022

@margaretka012 takisto ako pises a nechapem z coho to vznika, zbytocny stres, a ine problemy nemas z toho?napriklad busenie srdca atd

janikk54
22. nov 2022

tak ale toto poznam, tiez som neskutocne velky stresak a velakrat celkom zbytocne. ani ja to neviem ovplyvnit aj ked chcem. rovnako ked som robila skusky v autoskole, tak som mala take stresy, ze som ani nespavala, prehanalo ma :D no hroza.

margaretka012
autor
23. nov 2022

@neson123 mavam busenie, mdloby a podobne. pride mi to uz kus prehnane niekedy ale nedokazem to ovplyvnit aj ked viem ze ide o banalnu vec