Záznamník pre diabetika

chrobacik41
25. aug 2023

Ahojte všetci, prosím vás neviete kde by som zohnala takýto zaznamnik pre diabetika alebo niečo podobné, potrebujem to zohnať lekarka teda povedala žeby mali mať niečo také v papiernictve ale nemajú tak by som objednala len by som potrebovala vedieť odkiaľ, kde by som niečo také zohnala. Ďakujem za informáciu a prajem pekný deň.😊🙏

mamina7070
25. aug 2023

diabetologicka nema ? lebo to zvyknu davat pacientom oni to maju zadarmo od firiem
ale skus v sevte

chrobacik41
autor
25. aug 2023

@mamina7070 lekarka môjmu mužovi povedala ze si ma ísť kúpiť do papiernictva a bola som tam a nemajú to tam 🤷‍♀️

mamina7070
25. aug 2023

@chrobacik41 alebo im napis priamo nech ti poslu https://www.msd.sk/o-spolocnosti/kontakty/
ja som takto napr pisala a zvykli posielat vzorky produktov (ja som riesila sprej k senzorom

chrobacik41
autor
25. aug 2023

@mamina7070 on dostal prvý ten zápisník keď mu dm diagnostikovali len už tam ma poslednú stranu a potrebuje nový

mamina7070
25. aug 2023

a kedy ide na kontrolu ? objednaj cez net

chrobacik41
autor
25. aug 2023

@mamina7070 4.9.2023 ide na kontrolu myslela som ze tam ešte ma jednu stranu a nemá tak zháňam 😊

chrobacik41
autor
25. aug 2023

@mamina7070 ďakujem už som im napísala email, dúfam, že sa ozvú. Ešte raz ďakujem 🙏🙏🙏

mamina7070
25. aug 2023

ak nebude mat lekar napise udaje na vymenny listok a do dalsej kontroly objednate zo sevt chodi kazde tri mesiace?

chrobacik41
autor
25. aug 2023
madla60
25. aug 2023

ja som si najprv nakopirovala tie stránky,... a potom som si do malého zošita urobila kolonky z denníka a používam ten .

janetinka27
25. aug 2023

@chrobacik41 mne vzdy dava moja dr, ked vidi, ze mi zaznamnik konci.

alickapusinka
25. aug 2023

To ONA výstavy aby si si zapisovala glykémie, a všetky zaznámy. Ja to mám mne to dala nie taký istý ale podobný .Tam si píšem veci čo treba. V papiernictve to nemajú to dá ONA diabetologička. Je to aj pre ňu aby vedela čo máš. Ja mám aj na vysoký tlak tiež podobnú. To dá diabetologička blbosť že máš ísť do papiernictva tam to nepredavajú.

evka64
25. aug 2023

@chrobacik41 nam dava sestricka Dennik diabetika

mamina7070
25. aug 2023

@alickapusinka to neni knizka na zapisovanie glykemie 😉 a v papiernictve sevte to zvyknu mat alebo mavaju aj diabetologovia od firiem ale tato konkretna ju nema
a je to uplne ine ako evidencia hodnot tlaku v tejto sa eviduju specislne hodnoty z krvnych testov vzoriek mocu hmotnost tlak a predpis liecby, glykovany hemoglobin atd plus peciatka lekara

mamina7070
25. aug 2023

hodnoty glykemii sa sleduju uz cez aplikacie a senzor priamo lekar vidi celu tvoju glykemicku krivku vratane zapisov aplikacie inzulinov a jedla a sacharidovych jednotiek

alickapusinka
25. aug 2023

@mamina7070 dobre máš pravdu len TY a nikto iný lebo aj som chorá na cukrovku len málo tak ty vieš všetko najlepšie. Už minulé som Ti písala aby si má nekomentovala. Téma nie je o tebe je to verejné forum. Tak mi daj láskavo pokoj a nekomentuj má. Ja takú knižku mám a pravidelne sa s ňou preukazujem. Svoju aplikáciu si inštaluj TY ja mám doktorku diabetologičku normálnu ktorá mi ten záznamník na niečo dala tak asi pre srandu nie. TY by si čo robila keby neboli aplikácie ľudia na cukrovku sú chorý niekoľko generácie predtým boli aplikácie figu boli. Tak nekomentuj ma.