Závraty pri Covide-19

15. júl 2022

Ahojte, mali ste niekto pri covide zavraty? Od utorka som mala horucky, a teda zistila ze covid, teraz uz horucky nemam, teplota uz je v poriadku, ale stale mam zavraty, ked trosku viac doma nieco urobim, pochodim, ďakujem

anna777115
15. júl 2022

Ja,som vo februári prekonala covid a mala,som také závraty,že som vypadla von z vane pri sprchovaní.Normálne,mi obvodný musel nasadiť nejaké lieky proti tým zavratom.Len,ja som mala asi dva týždne vysoké horúčky do 40 a už som myslela,že to doma ani nedám....

uhnakova
15. júl 2022

aj ja som mala točenie hlavy, že som sa musela pridŕžať nábytku, aby som neodpadla. Trvalo to od začiatku covidu asi mesiac.

akinom0077
16. júl 2022

zavraty som mala z Isoprinosinu ked som ho douzivala prestali, takze u mna to bolo tak nie ze priamo z covidu

mooonika1975
16. júl 2022

@akinom0077 ja tiež ,z isoprinosinu ma motalo statočne, keď som ho prestala, prestalo sa mi krútiť

mooonika1975
16. júl 2022

od utorka máš teploty, už nie, dnes je piatok, a ty niečo porobiš .... ved´prečo niečo robiš ??? máš oddychovať, po teplotach je zle každému

banyka
16. júl 2022

Ja som mala covid 3 x a zakaždým som mala závraty. Ale pri prvom to bolo najviac a trvalo to mesiac a viac, skoro dva mesiace . Už som bola z toho zúfalá , že ako môžem mať tak dlho závraty.

autor
16. júl 2022

@anna777115 ja som teda mala vysoké len dva dni, ale závraty tiež a stale ešte aj keď už Horúčky nemám

autor
16. júl 2022

@uhnakova pekne, tak som zvedava, kedy mi to prejde

autor
16. júl 2022

@akinom0077 tak toto ma nenapadlo, skúsim teda vysadiť a uvidim, ci to neprejde

autor
16. júl 2022

@mooonika1975 no doma okrem mňa nikto nič neurobí, tak sa to tu kopi 😒

autor
16. júl 2022

@banyka cize ocividne fakt uplne bezne a možné... No tak asi len čakať, snad nie tak dlho ako u vas

mooonika1975
16. júl 2022

chapem , sa na to vy.... teraz a oddychuj

akinom0077
16. júl 2022

myslim ze ano aspon u mna to tak bolo… je to aj v letaku… ja som najskor znizila davku potom po 5 dnoch vysadila a preslo to… mna dokonca aj vyhadzal cele nohy som mala vyrazky

masinka
16. júl 2022

Tak u dcery sa Covid prejavil najprv tak, ze odpadla v obyvacke. To bolo v nedelu, cez tyzden potom trosku soplila a az vo stvrtok jej vysiel pozitivny test.

banyka
16. júl 2022

Áno, ako čítam viaceré tak vidím že áno. Držím vám palce nech to rýchlo prejde.

blableblu
26. júl 2022

Áno aktuálne to prežívam peklo hoc kde by som odpadla covid som mala 13.7 .a mám pocit že sa z toho už nikdy nedostanem

autor
28. júl 2022

@blableblu no ja uz po a teda musim povedat ze dost mi to odznelo, este sem-tam, ale uz malo, takze to urcite bolo tym

nttnnt
22. aug 2022

Ja to riesim, teraz lezim 4den s covidom a teda tie zavraty otras…niekedy sa citim ok uplne ze sa tesim ze sa mi polepsilo potom ma len zacne oblievat horucava motanice no otras…vam to preslo uz ?