Závrate po Pfizer očkovaní

mimamik
29. jún 2021

Ahojte mali ste niekto zavrate po 2. Dávke od Pfizer? Ak áno ako dlho vám pretrvávať pripadne co pomohlo. U lekára som samozrejme vyšetrenia bola. Mňa to chytilo 48 hodín po ockovani.

simsalabim
29. jún 2021

@mimamik ja som mala po prvej. Dostala som ich asi 2 hodiny po ockovani, ale kedze ma ockovali vecer, sla som proste spat a rano som ich uz nemala. Po druhej som zavrate nemala.

ivkaaaaa
29. jún 2021

Ja som odpadla hneď po očkovaní a ďalší týždeň ma trápili závraty a slabosť ale prešlo to u mňa asi o týždeň.

panelacikova
29. jún 2021

Ja tiež po prvej, ale nepripisovala som to vyslovene vakcíne, keďže ja mávam závrate často (už niekoľko rokov), hlavne ak tomu počasie prispeje, čo teda prispelo (máj). trvali asi 5 dní, ale ako píšem, aj bolo veľmi kolísavé počasie, takže nemuselo to súvisieť. aj preto asi nesúviseli, lebo som ich mala už 2 dni pred samotným očkovaním. po II.dávke so nemala závrate.

althinka
29. jún 2021

Zhruba týždeň až 10 dní som ich mala

mimamik
autor
29. jún 2021

@althinka fuha 🤔 to som inak nemala ani pri covide tak ma celkom vystrašili

panelacikova
29. jún 2021

@mimamik neurologické potiaže sú nežiaducim účinkom. to pominie, neboj. niekoho bolí ruka, niekto má horúčky, iný zase "točáky"...

althinka
29. jún 2021

@mimamik ja som celkovo znášala očkovanie veľmi zle, ale nemusí to byť také vždy🙂 všetci sme iní🙂 ale skončila som na ATB a iných liekoch ... no som rada, že to mám za sebou

0silvia0
29. jún 2021

@ivkaaaaa ja som odpadla na 9. den po prvej davke a odpadnutiu predchadzala bolest obliciek.

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
29. jún 2021

@tayla ja som nahlasila