Závislosť na Nasivine

mandala1
13. nov 2021

Bez neho nedokazem spat. Upchava sa mi nos tak si ho dam. Je To závislosť. 6r som chodila i ku alergologovi brala kadeco ale nic. Mate niekto podobny problem? Da sa toho zbavit?

tykat
13. nov 2021

@mandala1 riesila som to s Muconasalom... davat si len do jednej dierky, a potom ked si ta jedna odvykne cca po tyzdni tak prestat davat uplne.

janulka182
13. nov 2021

@tykat nemavala si uz potom zapchaty nos? ja som sa teraz snazila odkvapkovat, ale teda bolo to peklo. po dvoch tyzdnoch sa mi stale v noci nos zapchaval. tak som si kupila kvapky pre babatka a davam si v noci len do jednej dierky. ale teda neviem, kedy sa dokazem toho zbavit uplne.

benit
13. nov 2021

@mandala1 moj muz to ma, uz dlhodobo. Jeden cas sa aj odvykol. Pouzival morsku vodu, nejako to dal. Prislo tazsie obdobie z je v tom znova uz par rokov. Vkuse upchaty a prefukuje, strieka ako o zivot. Tyzdenne urcite 2 flasky.

janulka182
13. nov 2021

@benit toto na to fest na figu. ze pri prvej chorobe je v tom clovek znova.

tykat
13. nov 2021

@janulka182 ja aj dcera sme do toho par x spadli, najma pocas takych jesennych viroz...a ano zbavili sme sa toho uplne.

vikinka128
13. nov 2021

@tykat a ako?

paciko9
13. nov 2021

@mandala1 ja uz asi 10rokov ale nemyslim si ze som zavistla😀 kazdy vecer si kvapnem. Cez den nepotrebujem. Cize niesom na tom az tak zle

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandala1
autor
14. nov 2021

@tykat muconasal je tiez do nosa? Cez den sa snazim nedavat nie vzdy sa mi to dari. Ale pred spanim vzdy. Ked som skusala nedat si tak do 4:00 rana som bola hore. Len som sa obracala z boka na bok aby aspon jedna dierka sa odopchala. Velmi mi to prekaza ze to uzivam.

jankasmejka
21. jún 2024

@mandala1 čistite si nos roztokom alebo rozrobeným práškom a kanvičkou na vyplachovanie nosa. Výborný účinok a žiadna "závislosť".