Zastavenie srdca kvôli stresu

25. júl 2024

Maminky , som taka citlivejšia povaha, mávam aj panické ataky (nikto o tom nevie , asi má poznačilo detstvo) , no sama stym nejako bojujem.
Stáva sa mi ale že keď sa mám stretnúť s niekym z koho mám stres tak sa mi buď zvýši tep , alebo mi začne tak zvláštne byt , pripadne sa mi až tak spomaly a silnejšie akoby cítim tie údery …
Stáva sa mi to aj keď si len na nejakú takú situáciu spomeniem, alebo mám volať niekde s niekym čo má stresuje… myslite že sa mu pri takom niečom môže zastaviť srdce ? 😏

kacena4
25. júl 2024

nie nemoze mas bezne reakcie na stres, priroda nas tak obddarila, aby sme sa v stresovych situaciach lahsie vysporiadali so stresom. moze to vyustit az do panickych atakov takze samoliecba ti nepomoze treba odbornika drzim palceky

beasy
25. júl 2024

Urcite k zastave nie ale opakovane neriesene silne panicke zachvaty s opakovanymi palpitaciami mozu vyustit do srdcovych poruch pripadne je mozne pri vysokom a nahlom opakovanom strese dostať infarkt alebo mozgovu prihodu, ak o tomto probleme vies nezaťažuj zbytocne telo a vyhľadaj lekarsku pomoc, 🙂je zbytocne vediet o tom a trapit telo takou zaťažou

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz