Zášklby na tele

18. aug 2021

Pred týždňom som večer mala sklbanie v ruke v bicepse, pár dní ruka akoby slabšia. Ale potom sa pridalo mravcenie v nohe, ktoré pociťujem častejšie cez deň. Občas mám tik aj v druhej ruke, nohe, na tvári. Píska mi v ušiach. Neurológ ma zoberie až o dva mesiace, dovtedy sa zblaznim od strachu. Keď som dala do Googlu zasklby svalov, hneď na mňa vybehla skleróza a ešte horšie diagnózy. Občas mi vykrúca prsty na nohách, bolia ma kosti, zápästie, hlava. Mali ste to niektorá? Čo to môže byť?

luccija
18. aug 2021

Tetania diagnostikovali mi ju pred pár týždňami Kúp si zatiaľ magnerot magnézium a ber pravidelne

luccija
18. aug 2021

Ale kľudne môžeš mať pricviknuty nejaký nerv od chrbtice

1fifinka1
18. aug 2021

Tetania . Treba doplnit mineraly, hlavne magnezium a bude vsetko v poriadku. Moze to trvat aj par mesiacov

autor
18. aug 2021

@luccija
@1fifinka1 ďakujem a tiež vám v podstate nonstop aj cez deň sklbalo alebo mravencilo raz tam raz tam. Občas mám aj pískanie v ušiach, bolesť hlavy.

1fifinka1
19. aug 2021

Tak mne sklbe stale niecim. Uz to neriešim dako extra.

luccija
19. aug 2021

Áno mravcilo mi po tvári, pere, kŕče ruky, nohy, pocit stiahnutej hlavy a celkovo nepohoda nervozita

autor
19. aug 2021

@luccija a mali ste aj pocit, že máte napríklad slabšiu nohu pri chôdzi alebo ruku? Mne tŕpne dosť noha a pri chôdzi pobolieva
@1fifinka1

sefyu
28. feb 2023

Dobrý deň, ako ste na tom, čo Vám pomohlo? Mám podobný problém.

bibcabi
10. jan 2024
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

aj ja mám rovnaký problém.. mam svalové zášklby po celom tele...beriem magnezko - magnosolv 2x denne už vyše mesiaca a neprešlo...mala som aj par dni lexaurin a nepomohlo.. eeg v phoode..tetaniu vylučili..MR ma čaká..krv je ok.. je to strašné..tie zašklby mam vyše 2 mesiacov

gubcikova
2. aug 2024

@bibcabi ahoj. Čo to nakoniec bolo?

bibcabi
31. aug 2024
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

ahoj, no to keby som vedela.. :/ na MR sa nič neukázalo, takže neviem... je to už menej ale ako to bolo nejak samo to odznelo ale niekedy tie zašklby mávam viac..niekedy vôbec