Zarastie dierka v uchu robená v dospelosti po roku nosenia náušnice?

korinecka
18. okt 2022

Ahojte, zarastie dierka v uchu robená v dospelosti po roku nosenia náušnice? Popr. za aký dlhý čas cca? Na fórach som sa dočítala, že už nemusí zarásť nikdy.. prosím Vaše skúsenosti. Ďakujem.

viestta
18. okt 2022

@korinecka mne nezarastla za 5 rokov, normálne som tam založila nausnicu

januska12323
18. okt 2022

Robená v detstve ale náušnice nenosím už veľa rokov a stále tam je, to nezarastie.

soldi
18. okt 2022

Ja som v puberte zlozila nausnice kvoli urazu na 2 tyzdne a hned mi dierky zarastli. Tak odvtedy nenosim nausnice. Mala som v dospelosti aj piercing v uchu a to mi tiez dierka hned zarastla.
Nenapada mi od coho to moze zavisiet

korinecka
autor
18. okt 2022

@soldi ahoj, ten piercing bol už zahojený?

beata_k
18. okt 2022

@korinecka Dierky robene ako babatku nezarastli. Nastrelena nausnica zarastla. Aj zahojeny piercing zarastol.

soldi
18. okt 2022

@korinecka ano. Piercing som nosila niekolko rokov kym som ho dala prec. Dierka zrastla do tyzdna, max dvoch. Uz ani nepoznat ze som tam nieco mala.

lucka243
18. okt 2022

mne nezarastla ani po rokoch

andrejka1974
18. okt 2022

Mne nezarastli stále si tam môžem dať náušnice aj keď napríklad rok aj dlhšie nemam

soldi
18. okt 2022

@andrejka1974
@lucka243
@januska12323
@viestta normalne vam zavidim ze vam nezrastli tie dierky (vytrnute z kontextu to znie vselijako 🤣).

Ja som kvoli tomu musela prestat nosit nausnice, lebo mi hned zacali zrastat, aj ked som ich len na par dni vybrala. A som to potom musela stale prepichovat nanovo, co bolo otravne a bolestive. Myslela som, ze to kazdy tak ma.

maribell
18. okt 2022

Mne prepichli v detstve, nenosím náušnice už 15 rokov a stále mám dierky. Príležitostne (1x do roka) si dám náušnice na svadbu alebo oslavu 😅 úplne bez problémov, ani náznak zrastu.

korinecka
autor
18. okt 2022

Žienky ďakujem za názory a skúsenosti avšak mňa zaujíma len piercing urobený v dospelosti. Vďaka @beata_k za objasnenie.