Zarastené nechty

30. jún 2024

Zdravím. Pred polrokom som bol na chirurgii a nechty na palcoch na obidvoch nohách vystrihli konečne som necítil bolesť. Teraz mi tie nechty rastú škaredé take zhrubnute a ľavý necht asi zacina zarastat dnes som vystrihol bol tam aj hnis som ho vytlačil ale stale tam cítim bolesť aj teraz som skúsil ale ide už iba krv. Má to niekto že sa to znova opakuje tie problémy?

lenkakravcova
30. jún 2024

Prečo s tým neskončiš na pedikúru?

viestta
30. jún 2024

Treba pravidelne chodit na pedikuru, najlepsie medicinalnu. A nebolo by od veci aj vyriesit mykozu u kozneho

jankamiskova
30. jún 2024

Niekomu pomôže aj potieranie Alpou...no hlavne strihať nechty na nohách dorovna...nie do obluka

luccija
30. jún 2024

Treba ísť na pedikúru a dať si špony nechty narastu a nadvihnú sa a hlavne si ich nestrihaj do guľata! Veď ty si normálne samoublizujes máš to strašne.Na hnis si dat betadine a ichtyolovu masť zalep a potom odlep nech to dýcha a nemokva

zazalienka
1. júl 2024

Opakovalo sa dokola, kým mi chirurgicky nespravili necht .. teda to co zostalo .. žijem s tým kuskom nechtu už od r.2001, nie je to najkrajšie, ale zmierila som sa .. nepomohlo mi nič, žiadne masti, žiadne vodičky, benzolieh, pedikúra, 4 roky som trpela, 2 x chirurgicky zákrok, ten druhý už vyriešil problém, odvtedy mam pokoj

klaudinkad
1. júl 2024

@lenkakravcova manžel chodil na pedikúru dva roky, špony atď... zbytočne vyhodené peniaze. Pedikérka vravela, že taký prípad ešte nemala, to isté chirurg.. Nepomohlo mu, žiaľ, nič, aktuálne to chodí rezať vždy, keď má problém.

lenkakravcova
1. júl 2024

@klaudinkad uff tak to má blbé 🙁

bzuco
2. júl 2024

Namacat v repiku a urobit tamponadu- kraje nechtov nadvihnut- staci si tam pod okraj vlozit kusok gazy a nechet nebude vrastat do ziveho. Na 1.krat by som urcite odporucila dobrú pedikerku, vyriesi to najhorsie a ukaze vam, ako dalej.

30katrusa40
2. júl 2024

Treba ísť na plastiku nechtového lôžka. Manžel to mal tiež takéto zle niekoľko rokov. Pomohla až plastika. Robili mu to v dermapoint Žilina. Ale určite niečo nájdeš aj vo svojom okolí