Zarastajúci necht

diaszoky
27. aug 2021

Ahojte mam miernu bolest palca na nohe nieje cerveney ani opuchnuty. V oraci nosim zdravotne topanky. Dnes som si kupila nove s otvorenou spicou. Cize ak mi aj necht zarasta nieje to zo strihania. Ako predidem uplnemu zarasteniu?? Staci ze zmenim obuv a nebude to pokracovat dalej?? Dakujem za rady

tehotna40
27. aug 2021

Navštívte medicialnu pedikuru, budú riešiť príčinu. Tiež mám s týmto dlhodobo problém a nič iné nepomáhalo.

diaszoky
autor
27. aug 2021

@tehotna40 a ako ste to riesili tam?? Ja som s tym nikdy problem nemala iba wcera ma zacalo pobolievat

tehotna40
27. aug 2021

@diaszoky no ja som to už mala v hroznom štádiu, tiež som nevedela kam s tým, lebo chirurg hneď ze strhnúť ale to som si nechcela dat. Otvára mi postupne nechtové lôžko , vystihuje, a teraz mam nalepené také špony na nechty aby sa mi roztiahol.

tehotna40
27. aug 2021

@diaszoky pozerám ze ste až z Bystrice, tu v Nitre mame úžasné Medicínske centrum pedikúry neviem ci mate niečo také aj tam

renatka100
27. aug 2021

@diaszoky treba ho velmi hrubo nalakovat - kazdy den jednu dve vrstvy, aby zacal spravne rast - trva to tak mesiac ale mam to odskusane - fakt to pomaha kym nevyrastie

missviolet
27. aug 2021

@tehotna40 ktore odporucas?

rembura
27. aug 2021

dobre je ist na pedikuru, niekomu kto sa tomu venuje a ozaj ti to bude vediet, davaju sa aj take spony alebo akoby som to nazvala, kamaratke to raz robili a odvtedy ma pokoj 🙂

tehotna40
27. aug 2021

@missviolet určite áno, chodila som k XY pedikerkam, niektoré mi spravili ešte horšie, ale tu mi naozaj pomohli a aj keď už neplacem pri každom kroku , chodím každý mesiac aby sa mi to nevrátilo. Neľutujem ani cent.

janka2273
29. aug 2021

@renatka100 Tie viacnásobné vrstvy laku majú akú funkciu prosím?🤔 vďaka 😘

renatka100
29. aug 2021

@janka2273 ako ta spona ktoru robia na kozmetike - vyrovnava nechet aby zacal rast tak, aby nezarastal, cim tvrdsia vratva tym sa lepsie vyrovna, domaci sposob najlahsi a najlacnejsi bez navstev salonov 😀

janka2273
29. aug 2021

@renatka100 super 👏👍 mňa cca mesiac pravý palec na jednej strane pobolieva,no nikdy som s týmto problémy nemala. Tak to teda vyskúšam, ďakujem pekne 😘👍