Zápcha dva týždne po cisárskom

nanenka13
5. mar 2022

Ahojte chcem sa spýtať som 2 týždne po cisárskom a už 4 dni ma trápi zápcha včera som si kúpila v lekárni Gutalax ale vobec mi nezabral zjedla som aj slivkový kompót a nič máte s tým niektorá skúšenosť poprípade ako si aspoň trochu ulaviť ďakujem

brembo
5. mar 2022

@nanenka13 Forlax sa dá objednať. Na Slovensku nie je registrovaný,takže je nutné objednávať zo zahraničných eshopov. Zaberá do maximálne 48 hodín. Zvačsa do 24 hodín.

evica17
5. mar 2022

@nanenka13 daj si glycerinovy cipok na vyprazdnenie a potom jedz vela vlakniny, vody a kup si duphlac na zmekcenie stolice.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
5. mar 2022

Večer zalej sušené slivky vodou, ráno zjedz slivky aj vodu vypi, na prvotný problém čipky, potom probiotiká probiofix do bieleho jogurtu, ovsené vločky do polievky, špenát, ananás, kiwi vie pekne pohnúť črevo, jahody, kefír (nie acidko, actimel), kyslá kapusta, voda z kyslej kapusty, v lekárni predávajú minerálku zajecicka horká, dáš si deci a ráno bezis.......vyradiť ryžu, mrkvu, banány, sladkosti, čokoládu

betka233
5. mar 2022

@nanenka13 mozno pre niekoho somarina ale mne pomahaju na zapchu verbena susienky 🙈 maju zjavne dost vlakniny, mozno aj tie semiacka v nich trosku drazdia crevo, proste pomahaju, mam na sebe odsledovane...

majlo1234
5. mar 2022

Tusim nebolo spomenute-pomliet lanove semiacka a za lyzicku si dat v lasi/jogurte, mne pomohlo to a vzdy pomaha