Zapálené uši

6. okt 2022

Ahojte,možno mi budete vedieť poradiť. V tehotenstve som prkeonala zápal uši, nezistili mi nič z vyteru ale boli mega opuchnuté a červené a boľavé.. dostala som beloderm a chvíľu bol kľud ale už prešiel rok a opäť sa to vracia.. vždy keď si umyjem vlasy tak sa mi to vráti . Scerveneju a sú také napäte. Neviete čo to môže byť ? Akoby sa to deje vždy keď si umyjem vlasy,šampónom to nebude ono sa to deje aj keď ho vymením. Ďakujem.

doominicka
6. okt 2022

Mňa bolelo ucho keď som si umyla vlasy v lete podotýkam a šla som večer balkón vyvesiť prádlo .
No do rána taká bolesť že som nevedela ani kto som.
Volala som svokre ona taká bylinkarka vraví mi ,,daj si do ucha na vatu propolis vytaha ti bolesť .
Reku Okaaa.
Dala som si ,skoro každú hodinu menila vatu atď.
Ale ona mi nepovedala že to môžem len pár krát do dňa vymeniť si tu vatu za čistý propolis . Ja som menila ako som už napísala každú hodinu .
No a po 3 dňoch čo ?? Také som dostala bolesti ,až do hlavy polka tváre mi trpla zuby ďasná všetko,to mi nepomohla ani žiadna tabletka ani Antibiotiká ani nič.
Šla som na ušné ,ucho som už mala spuchnuté jak karfiol čo majú bitkári športovci 😀a doktor pozrel a vraví ,,pani vy ste si ucho spálila ,, a samozrejme tým propolisom .
Dal mi mastičku a kúpila som si jedny dobré kvapky .
Ak chceš mastičku mám doma ,môžem ti ju odfotiť a kvapky u mamky tie ti môžem zajtra poslať .
Šampóny som prestala používať aj kondicienere na vlasy ,používam iba klasický cesnakový šampón .