Zapálené hrdlo

marickaaaa
15. nov 2021

Ludia pomoooc. Ja uz neviem co robit. Non stop mam zapálené hrdlo uz mi nepomáha asi vazne nic😏 bola som uz 3krat na ster z hrdla a vzdy je to v poriadku. Moj doktor mi da vzdy atb ale tento rok som mala uz tolko antibiotik ze to sa uz ani spočítať neda 😪 pomôžte mi co vám pomáha. Dakujem

janage
15. nov 2021

@marickaaaa čaj z čerstvého zázvoru s medom a citrónom.

danusskaaa
15. nov 2021

@marickaaaa kúp čierny anticol a cmúľaj - aj keď ťa bolí hrdlo aj preventívne. Mne popri ATB zabralo už len toto (skúšala som doritricín, tamtum verde, strepfen a iné... nepomohlo)

natalusiiik
15. nov 2021

@marickaaaa mne pomohlo len vybratie krčných mandlí

zuzubb007
15. nov 2021

Doritricin jedine co zabera za dva dni mam po bolesti hrdla

chrobacik41
15. nov 2021

@janage tak tak zázvor med citrón a kloktat salviu alebo slanú vodu u mňa žiadne tantumy ani strepsilsy nefunguju, salvia a slaná voda na 200% od mala som mala problém s anginami a vždy mi salvia aj slaná voda zabrala ale ak som mala aj horúčku co u mňa bolo pri angine 40-41 stupňov tak vždy som brala penicilin neskôr mi dobre zaberal augmentin. Ale ako píšem kloktat salviu a slanú vodu a pozor nepiť horúce nápoje , len také teplé skôr vlažné

truskawka
15. nov 2021

Jednoznačne propolis, riedený v alkohole. Existuje aj na vodnom princípe, je menej "hnusný" dávam ho malej.

tncka
15. nov 2021

@marickaaaa zuby mas v poriadku? Ziadny zubny kamen,zapalene dasna?

ovaaa
15. nov 2021

Skús kloktadlo tantum verde, u nás vždy zaberie. A vymieňaš si zubnú kefku po každom zápale hrdla?

beatrice3
15. nov 2021

Anginal - salviovy sprej do hrdla

janage
15. nov 2021

@chrobacik41 mne už slaná ani šalvia nezaberali. Zázvor neznášam, ale poradil krciar, tak som sa premohla a zaberá. Občas keď cítim začiatok škrabania a nemám ho tak tantum verde pastilky. Ak sú bolesti tak ortofar lebo ma lidokain čo jedine mi utlmilo bolesť.
Ale úplne najlepšie podchytiť hneď tým zázvorom. Aj med so zázvorom už som skúšala.
A bola som na tom horšie ako autorka

silviettaa
15. nov 2021

Glimbax sprej mi pomohol, ked ma uz mesiac bolelo hrdlo

migynka
15. nov 2021

@marickaaaa Tiez odporucam Glimbax, ci uz ako sprej do hrdla alebo kloktadlo (to mi pride este ucinnejsie), vyyyborna to vec 🤗