Zápal v ZUBE 😢😢

simonka1161
15. feb 2021

Baby už 3rety príspevok 😢
Už nevládzem mam zápal v zube ako to mám vyriešiť bola som u zubárky dala mi tam vložku nenormálna bolesť to bola minulý týždeň vo štvrtok, teraz som bola v sobotu na pohotovosť lebo ma to bolelo aj ucho hlava daly mi tam niečo extra bylinkové BOLESŤ strašná nedeľu ma vôbec nebolelo nič a dnes už zase zase mam sa ubolievat zase u zubarky ? 😢 A antibiotiká mi predpísala na pohotovosť poraďte baby som zúfalá už stoho😢

pribinak
15. feb 2021

@simonka1161 zajtra spat k zubarke, nech ti urobí rtg. Znovu zub otvoriť a celé vyčistiť

simonka1161
autor
15. feb 2021

@pribinak a čo bude zase ďalej? Ona asi nemá rtg

pribinak
15. feb 2021

@simonka1161 tak tá posle niekam kde rtg je.

zuzanakucerkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanakucerkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzulli1980
15. feb 2021

Zmeniť zubára alebo dať zub vytrhnúť ... pre mnohých zubárov je "liečenie" nevyliečiteľného zubu biznis.

zuzanakucerkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sweetlife001
15. feb 2021

@simonka1161 ja keď som raz malá zápal, nechcela som aby mi do toho supala, najprv som dostala antibiotiká a potom som si dala spraviť zub
Prečo ti hneď tvoja zubárka hneď nedala lieky ale až na pohotovosti 😱 určite musíš ísť opäť, môže tá poslať na RTG niekam, ak to ona nerobí

sweetlife001
15. feb 2021

@zuzanakucerkova prečo chces zomrieť ?😵

fiafia
15. feb 2021

Skús výplach so slanou vodou. Pred nedávnom som riešila takmer podobné akurát,že mne tá vložka pomohla a problém nerobila. Ale mala som takú bolesť,že ma bolelo už oko,polka hlavy,sánka, lieky nezaberali až tá slaná vodá. Ale stále á 10minut snáď aj dve hodiny vkuse. A potom zrazu pokoj. Viem aká to je bolesť,držím palce. Asi by som zmenila zubara

simonka1161
autor
15. feb 2021

@dzulli1980 ajbsi to myslím na pohotovosti som platila 33€co mi tam dala bylinkové dačo

simonka1161
autor
15. feb 2021

@sweetlife001 že ona nepredpisuje lieky

simonka1161
autor
15. feb 2021

@fiafia ďakujem skúsim

matus7030
15. feb 2021

@zuzanakucerkova čo sa ti stalo?

sweetlife001
15. feb 2021

@simonka1161 tak to by som ju zmenila, ja som mala ale už otvorený zub, opuchnutú asi celú hlavu, hnis v tom, len mi to prečistila a vložku mi dala až keď som dobrala lieky a odpuchlo mi to, medzitým som si to len s niečím vyplachovala a za pár dní bolo všetko v poriadku potom mi dorobila ten zub keď mi už vybrala aj vložku, skús naozaj pouvažovať nad zmenou zubárky potom..zubárka môjho muža napr nevytahuje zuby, tiež nemá RTG, moja má aj robí všetko, aj chirurgické zákroky, reze a pod. Vytrpela som si hrozne veľa so zubami, pokiaľ som nenasla tú správnu zubárku pre mňa.
Drž sa 😕

desore
15. feb 2021

@sweetlife001 Pretoze na pohotovosti ta odpinkaju s ant, lebo sa im nechce vrtat, trhat atd...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thewitch
15. feb 2021