Zápal v ramene

0550
5. jún 2013

Dobré rámko všetkým.Mám taký problém dosť bolestivý. Môjho manžela trápi veľká bolesť ramena mám taký pocit že je to prievan, alebo ten zápal ramena nemôže ani rukou pohnúť proste nič. Celú noc len bdie kňučí auká ☹ no hrozné to počúvať,Bol včera aj pri dr. povedal mu že má prísť na súkromnú ambulanciu v piatok a dal mu lieky od bolesti to bolo vše a poslal ho dom, Nemáte niekto stím skúsenosť prosím vás ? čo by mu na to pomohlo aby sa liekmi nenadájal Dakujem za každú pomoc

ekinkala
5. jún 2013

@550 ahoj nooo mamina mala taky zapal na bedrovom klbe a musela codit na inechcie ktore jej to uvolnili ..aj moj manzel tym trpel ..aj moj manzel to mal asi pred 3 mes ja som mu to vymasirovala aloevera gelom poriadne a natrela vrstvou octanovou mastou a previazala salom a do rana mu to preslo tam skus ale tam zalezi ci ho to boli uz velmi dlho a ako velmi to ma zapalene skus nam pomohlo a masirovanie gelom robi zazraky

0550
autor
5. jún 2013

@ekinkala dakujem vyskúšame

zuzulienka1973
5. jún 2013

skus mu na to prilozit kapustny list ,nie studeny trochu ho ohrej ale nie horuci,a vyklepkaj ho ako rezen.zabal na noc.Brata bolievaju kolena on si to robi.To len taky babsky recept.Kapusta ma byt biela.

0550
autor
5. jún 2013

@zuzulienka1973 ok dakujem