Zápal v oku

matus0907
1. sep 2024

Ahojte, pred par dnami ma zacali strašne rezať, páliť oči a mal som aj začervenané viečka najprv na pravom oku a o dva dni neskôr aj na ľavom. Ostatne príznaky mám unavené oči, farebný vytok z oka po zobudení. Očný mi už predpísal antibioticke kvapky, ale popori tomto som začal vidieť aj také malé čierne vlákna a tvary ale očný povedal ze to už je int problém. A kvapky ktoré predpisal sú na vpodstate všetky vonkajšie zápaly oka, ale tie vlákna nechápem lebo som ich predtým nevidel tak často a tak moc. A kvapky predpísal hneď po tom ako som mu odfotil tie viečka a napísala tie príznaky tak si ale nie som istý ci je to také vhodné

taktotedanie
1. sep 2024

@matus0907 a bol si vobec na vysetreni?
Co ti napisal? Ake kvapky

matus0907
autor
1. sep 2024

@taktotedanie kvapky tobradex, zatiaľ podľa príznakov a fotiek a vyšetrenie bude tento týždeň

taktotedanie
1. sep 2024

@matus0907 tak si pockaj na vysetrenie, opis potiaze, nech sa vysetri aj ocne pozadie

matus0907
autor
2. sep 2024

@taktotedanie teraz mal dovolenku, ale tie flotery sa mi nepáčia lebo napísal ze to je iný problém ale začali mi pri tomto

taktotedanie
2. sep 2024

@matus0907 tak asi myslel sklovcove zakaly co je bezne a nijako extra sa to neriesi
Len ci to su naozaj oni