Zápal trojklanného nervu

11. jan 2023

Čaute všetci, mali ste niekto pri zápale trojklanného nervu problémy len so sánkou? Že by bola zasiahnutá len tá vetva ale teda na oboch stranách? Celý deň som ok a na večer to začína ,,, taká šlahajúca bolesť buď zľava alebo z prava do sánky že mi až zle príde :( ,,, čo vám najlepšie pomáha proti bolesti? K neurologičke idem v pondelok a teda asi už nasadí lyricu. Nechcem to brať ale žiaľ asi nemám na výber... Bežné analgetiká pomôžu ale len trošku... ďakujem vám

janetinka27
11. jan 2023

kolegyna ma a ona berie aj tramal na to

nepic
11. jan 2023

Áno môžem potvrdiť,že to treba riešiť čím skôr a na to sa dávajú tie najsilnejšie a vysoko návykové lieky. Neviem či by si takto písala a bola ochotná čakať do pondelka keby si mala ten zápal,lebo čo som čítal ľudia spáchali až sebevraždu vraj to je taká bolesť. Ale možno si výnimka a máš taký nízky prah bolesti. Len hlavne nečakaj aby sa to nerozvinulo do veľkých rozmerov.

janetinka27
11. jan 2023

nemozes mat nejaky zapal na koreni zuba? ja som ma ala strasne bolesti, nic nezaberalo, bola som aj na rtg, u neurologicky, mala som ist na ct a potom to bol nakoniec zapal od zuba. a to som sa od bolesti skriabala po stene, bolest ako keby mi sijaci syroj vkuse sil na tom mieste, bolest na zblaznenie, trvalo to par tyzdnov, nez sa na to prislo a nepomahalo nic, prislo a odislo kedy chcelo