Zápal okostice

mamasuri
27. dec 2022

Dobre je tu niekto koto mal zapal okostice s kým by som mohla trochu popísať o tom ,ďakujem

euka210
27. dec 2022

@mamasuri na to treba zubara a Atb

martinkatinka
27. dec 2022

Ja som mala v novembri

mamasuri
autor
27. dec 2022

@euka210 dobrý deň dostala som atb a dalcin a od bolesti flector dnes je to 4 deň len som sa chcela spýtať koľko to asi tak trvá tie bolesti a celý ten priebeh?nemala som hnisavy vačok vytrhli my očny zlomený zub hneď a dostala som atb len som mala aj zapal dutiny takže všetko spolu do kopy no bola som aj zapuchnuta už som odpuchla len dúfam že to prejde bez komplikácií

mamasuri
autor
27. dec 2022

@martinkatinka a aj vám rezali alebo ste mala ze suchý zapal tomu hovoria a koľko to asi trvalo kým to prejde aj s liečbou atb?

martinkatinka
27. dec 2022

@mamasuri navsteva zubara, umrtvenie, cistenie, antibiotika, potom trhanie a cistenie opat. Ale mne nakoniec pod zubom objavil cystu

mamasuri
autor
27. dec 2022

@martinkatinka prosím ak sa nenahnevate napísala som vám správu.

euka210
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
27. dec 2022

@mamasuri manzel bral tiez ten Dalcin na to, on nemohol kvoli zapalu v noci spat, po par dnoch uz lepsie a ako vybral ATB tak dobre, po 2t tusim siel k zubarovi a dal mu do zuba nieco liecive. Pri tychto Atb treba probiotika, lebo su silne a vedia robit casto zaludocne problemy.

mamasuri
autor
28. dec 2022

@euka210 ďakujem však som volala robí až 30 akurát dobehnem lieky a idem tam som zvedavá boli ma len ten zub kde my trhali očny zub ale líce ani nič však uvidím čo bude ďalej ďakujem moc