Zápal obličky

16. sep 2021

Ahojte. Potrebujem sa trochu vyrozpravat a ukludnit alebo precitat ak ma niekto rovnaku situaciu ako ja. Pred tyzdnom som zacala mat bolest brucha, tazobu, plnost. Pripisovala som to nejakemu jedlu tak som to nejak vyrazne neriesila. No rovnaky pocit som mala aj niekolko dni potom s tym, ze sa pridala aj bolest chrbta na lavej strane nad krizami vystrelujuca az do boku, brucha. Pocit plnosti bol stale. Nemala som ziadne ine problemy, bolesti pri moceni meboli, ani palenie, ziadna teplota, proste nic ine.Tak som vcera predsa zbehla na pohotovost a tam zistili krv v moci, poslala ma preto dnes ku svojej doktorke. Ta si pozrela spravu z pohotovosti a vraj zapal oblicky. Od vcera beriem antibiotika (na tyzden) + Urinal. Doktorka mi ziadne ine vysetrenie nerobila, ani nic ine, len pozrela spravu a povedala alo postupovat dalej. Mam dobrat lieky lebo vraj sa to precisti tak za 4-5 dni. Pytala sa na menzes ten teraz ocakavam do tyzdna, tak povedala ze po menzese ak sa budem este citit zle, mam opat prist s rannym mocom. Ak nebudem mat tazkosti vraj uz nemusim chodit. Musim povedat ze od vcera co beriem lieky, citim sa trochu lepsie. Velmi sa bojim dievcata nikdy som nemala ziaden takyto zapal. Snad bude vsetko ok 🥺

tana_m
16. sep 2021

Ahoj, mala som to podobne, k lekarovi som sla s bolestou chrbtice v oblasti krizov, bolest vystrelovala pri pohybe, ziadna teplota ani problemy pri moceni. a z mocu mi diagnostikoval zapal obliciek. Mala som 2 ATB a odvtedy vsetko ok. Akurat uz vzdy pri bolesti chrbta v oblasti krizov idem radsej k lekarovi 🙂 ale nastastie to uz byva naozaj chrbtica a nie oblicka.

autor
16. sep 2021

@tana_m dakujem za odpoved ja som z toho normalne mimo a bojim sa 🥺🥺

mimi15
16. sep 2021

Neboj sa, vyber antibiotiká ak sa budes cítiť dobre tak nerieš ak zle chod opäť na odbery 🙂 ja som si tým preso už tri krat žijem úplne v poriadku 🙂 len domáca liečba

brrrrrciatko
16. sep 2021

Moj syn musel pri zapale obluciek brat 2 tt atb. A potom mu este kontrolovala moc ci je uz vsetko v poriadku