Zápal obličiek v 28tt

janina3479
31. júl 2018

Baby prosím ťa vás povedzte mi ktorá má skúsenost som v 28tt a zistili mi zápal obličiek ležím v nemocnici druhý deň zatial mi dávajú antibiotiká infúzne a potom lieky podľa lekára je to akútny stav strašne sa bojím,ako dlho tu budem musieť byt lebo je to des prosím ťa ako dlho vás držali v nemocnici?????

tequelinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindusss2016
31. júl 2018

@janina3479 ja lezim uz treti.den s malym, tiez ma do zily a mozno zajtra uz prejdeme na sirup. Povedali mi, ze sa ten zapal zachytil skoro a aj horucka mu hned klesla, takze by mali stacit tri dni do zily. Ak by nereagoval tak dobre, tak vraj aspon 5 dni. Tebe nepovedal lekar, ako.dlho to bude trvat? Si tehotna, moze to mat iny postup ako u inych ludi.

mipp
31. júl 2018

Ahoj, ja som to tiež mala v 29 tt, mne zabrali infúzny a keď som mala lepšie výsledky, v krvi aj v moči klesali zápalové hodnoty, tak ma prepustili a doma som ešte brala ATB. Prajem skoré uzdravenie prajem 😊

lindusss2016
31. júl 2018

Baby a poviete mi, ci to boli? Ak ano, kedy bolest prestala. Maly to ma prvykrat. Ked to zacalo, velmi plakal, ale od kedy ma lieky, vyzera byt v pohode, tak dufam, ze sa netrapi

zabina27
31. júl 2018

@lindusss2016 písala som ti aj v skupine, skús sa opýtať dr, kde ležíte, či to boli. Mne moja teta, čo robila sestričku na urológii vždy hovorila, že to nebolí, že len horúčky sú, že bolí až keď je ten zápal už poriadny, teda neliečený. Tiež detská dr, keď nás posielala ležať na infuzky vravela, že asi obličky, keď mala malá len vysoké crp, ale inak bola kľudna, očividne bez bolesti... Ale by ma zaujímalo, čo ti povedia, či to fakt nebolí, lebo bábo to nepovie, plakať mohol aj od teplôt, ktovie...

lindusss2016
31. júl 2018

@zabina27 praveze cely stav zacal strasnym placom, povracal sa a teploty az potom zacali. Ale tak to bolo este v sobotu, odvtedy je kludny, tak budem verit, ze ho to neboli, vraj sme to podchytili hned na zaciatku.

madeleine
31. júl 2018

Mala som, bolelo to neskutocne a vystrelovalo do celeho chrbta a nohy. Dostala som infuzku a ATB na 4 tyzdne. Sla som hned domov (podpisala som reverz, nenavidim nemocnice, aj rodila som ambulantne a len na ziadost mojho chlapa, inak by to bolo doma :D) Moja TCM mi vtedy povedala, ze vsetko vybrat a nespekulovat, oblicku potrebujem ja aj dietatko, telo preliecime po ATB, casu do porodu dost. Dopadlo to super.