Zápal ďasien

kjll
28. okt 2022

Dobrý deň , včera som bola u zubára pretože som mala napuchnutú tvar, našiel mi kaz , prečistil mi kanáliky a nechal mi otvorený zub . Večer sa mi začalo tvoriť nad zubom menšia gulička . Dnes ráno už je väčšia , som viac opuchnutá a mám pocit že len tá gulička má boli , zub nie . Z čoho môže byť tá gulička keď mi vyčistil kanáliky ? Dostala som aj ATB včera , zatiaľ sa to len zhoršuje.

bloger
28. okt 2022

@kjll Možno sa ti tam tvorí hnis. Určite si zájdi s tým k zubárovi.

viestta
28. okt 2022

Treba to ešte prečistiť, máš hnis na koreni

kjll
autor
28. okt 2022

@bloger a ten hnis nepraskne sám ?

bloger
28. okt 2022

@kjll možno áno ale treba to lepšie vyčistiť

kjll
autor
28. okt 2022

@bloger tak pôjdem trz na pohotovost , uvidím čo mi povedia

bloger
28. okt 2022

@kjll Jasné nech ti to dobre dopadne. Tie zuby vedia potrápiť človeka. Hlavne aby ti už bolo lepšie. Viem aké to je hrozné. Držím palce a kľudne mi potom napíš.

zuzinka888
28. okt 2022

Vacok s hnisom ti pukne prstom, zatlaci a povie aby si si robila vyplach harmancekovym czjom a douzivala ATB- tam trva kym zapal odoznie uz zajtda bude mozno lepsie. Riesila som podobny problem tyzden dozadu. Zbytocne som cestovala na pohotovost a zabila pol dna.

kjll
autor
28. okt 2022

@bloger ďakujem 😌 no povedala mi, že strašne to mám zapálené asi bude musieť ísť von ten zub , ona mi to vytlačila a dala mi tam drenaz , zajtra mám prísť na výmenu . Akože 20e pýtajú len za pohotovosť.. tak zajtra ďalších 20e👌

kjll
autor
28. okt 2022

@bloger teraz mi je ešte dobre len keď prestane účinkovať injekcia tak vtedy to začne 😌

kjll
autor
28. okt 2022

@zuzinka888 lenže mne to prešlo aj na druhé zuby a tam mám tiež zapálené ďasná tak už to bolo na mňa moc . A to všetko za jednu noc

kjll
autor
28. okt 2022

@bloger a keď som uz mala ísť na pohotovosť tak mi začal sám vytekať ten hnis z toho . Akože to ma dostalo to som ešte nevidela 😄 ale trošku sa mi uľavilo

bloger
28. okt 2022

@kjll to som rád