Zapáchajúci pot v tehotenstve

sivana09
26. aug 2019

Väčšinou ľudia sami svoj pot necítia.. ja som ho tiež nejako necítila/nevnímala... Som v 34.tt a posledne týždne, možno aj mesiace som si všimla že mi môj pot neuveriteľne smrdí. Je úplne iný ako bol predtým... Ráno sa zobudím, tričko prepotené a nepríjemne mi zapácha.. vlastne predtým som ani nemávala mokré prepotené veci.. máte niekto podobnú skúsenosť? Súvisí to s tehotenstvom?

janba
26. aug 2019

Súvisí to s tehotenstvom, hormóny si robia, čo chcú, mne je od pôrodu (10 mesiacov) stále teplo, potím sa..
V tehotenstve som smrdela aj sama sebe veru 😀

sivana09
autor
26. aug 2019

@janba ja si tiez smrdim, fakt hrozne.. muz mi tvrdí ze nic neciti a ze si to vymyslam :D

lucka12399
26. aug 2019

@sivana09 ja tiez dakedy nemozem vydrzat .. pride mi ze uz ked zo sprchy vyleziem tak smrdim potom .. Strasne ma to sere ale tak priatel toez hovori ze nechápe co riesim lebo ze on nic necítí .. tak neviem ci to hovori len tak alebo fakt nic necítí .. no kazdopadne je to hrozne 😀

nadja23
26. aug 2019

@sivana09 ja som sa zacala citit v 3. Tehu- dcerka ma 3 roky a stale to nepreslo :( predtym som sa nepotila skoro vobec..

1radula1
27. aug 2019

To aj ja som mala, mohla som čokoľvek na seba dať a aj tak som sa cítila.
To tie hormóny, to je divočina, robia si čo chcú :/

hennyinnsbruck
27. aug 2019

Ani nehovor.... Som 10 mes po pôrode.. Stále mi "zapacha" pot... Je to lepšie ako po pôrode, ale aj tak.. Mam vyše 35 rokov ale toto som nikdy nemala 🙄🙄🙄

kataka10
27. aug 2019

Tiez som si tento mesiac zacala strasne smrdet, ale bude to kombinacia hormonov a citlivejsieho cuchu v tehotenstve. No co uz...

barboritta
27. aug 2019

Mne napadlo,ci mas cukor ok?ja som takto presne ako ty sa citila a mala som ho vysoky
@sivana09

ivkasolteska
27. aug 2019

Presne si pamatam ako som sa po porode v noci budila totalne spotena,mokra,a pot mi zapachal tak,ze som sa musela ist osprchovat,prrzliect a rano zas.teraz po troch rokoch mam ten problen opat.strasne sa potim tam dole,a pod prsiami,a pot je iny ako pred tym.presne ako kocky pisu,ze vyjdem zo sprchy a mozem ist zas.neviem si dat rady.na dovolenke som bola hadam 5x za den v sprche.jun bol co sa toho tyka najhorsi.uz som n ormalne myslela ze pojdem na gyndu a dam si vysetrit hormony alebo spravit vytery lebo ja som uz fakt v koncoch. . .