Zápach nôh

4. okt 2023

…je mi to trapne , ale smrdia mi nohy ked to uz musim tskto povedat😩 menim topanky, pouzivam kremy na nohy, spreje do bôt a aj tak to vsetko zapacha… uz neviem čo robiť… nejame rady?

domkakvet
4. okt 2023

Kolko si v nich obuta?

jaond19
4. okt 2023

Videla by som za tym asi nejake plesnove ochorenie. Ake kremy pouzivas?

anavianavi
4. okt 2023

mam to rovnako. kazdy mame ine telo a ine reakcie. mne je to ocividne, ked ideme skupina von, sme rovnako dlho obuti v tom istom a ked sa vyzujeme, mne smrdia nohy bud jedinej alebo najviac. najviac sa mi osvedcilo nosit nahradne ponozky a po prichode kamkolvek kde je moznost si nohy umyt. vsetko ostatne je strata casu a penazi.

lienka.7
4. okt 2023

Aké používaš ponožky?

bluka2
4. okt 2023

Celobavlnene ponožky

agakoll
4. okt 2023

Skús nohy močiť v odvare z dubovej kôry a používať bambusové ponožky a tiež spomínané spreje proti poteniu

karolina2121
4. okt 2023

A záleží aj aké topanky nosíš, resp. z akých materiálov. Ak to je nejaká umelina môže byť aj preto

veronikam33
5. okt 2023

Bratrovi mojho priatela smrdeli neskutocne, ked bol na návšteve tri krát sme zmyvali plavajucu podlahu aby sme dostali z domu ten smrad, kupil mu prášok na nohy Alpa v tescu kedze ho mal odskusany aj na sebe, a vravi ze to je jediné co mu pomohlo.

autor
5. okt 2023

@domkakvet v priemere 2-3 hodiny denne v praci mam inu obuv

autor
5. okt 2023

@karolina2121 mam kozene tenisky vacsinou ale menim stale ba ysom nechodila stale v tych istych a stale to pretrvava uz som vyskusala hocico…

autor
5. okt 2023

@veronikam33 o tom pocujem prvykrat vedeli by ste mi podlat foto, ako to vyzera prosim?

autor
5. okt 2023

@agakoll pouzivam aj spreje, vyskusam este rie ponozky no neviem ci to pomoze…

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikam33
5. okt 2023

https://www.notino.sk/alpa/pedik-zasyp-na-nohy/...
Dufam ze link bude fungovat, kupujeme to v tescu

domkakvet
5. okt 2023

Nemam odskusane, ale nieco z lekarne by som skusila a ta alpa este co tu radia by mohla byt dobra.

autor
5. okt 2023

@veronikam33 dakujem velmi pekne uz som si to aj kupila dnes.

hendikep
6. okt 2023

@veronikam33 a ako sa to pouziva?

veronikam33
6. okt 2023

@hendikep nasypes si to do ponožky, potom ju natiahnes na nohu

luccija
6. okt 2023

Niektoré topánky sú už naveky nasmradnute
Choď na pedikúru, bavlnené pokožky

hendikep
8. okt 2023

@veronikam33 sle to ako kazdy den alebo je to taka odsmradovacia kura? 😂😂

veronikam33
8. okt 2023

@hendikep tak zo začiatku to používal každý druhý deň teraz mu stači raz za dva týždne a nohy mu nesmrdia, ale netreba dávať toho prášku veľa iba jemne.