Zaočkované osoby a priebeh Covidu-19

elia22
15. okt 2021

Neviete niekto aké sú príznaky a priebeh covidu keď ste zaočkovany?

klejkaez
15. okt 2021

@elia22 tak moj strýko, ockovany mal covid vyse mesiaca dozadu. A mal stratu čuchu, vysoké teploty, zimnice. Odrovnalo ho to tak isto ako v januári... Ťažko povedať

lilope
15. okt 2021

@elia22 je to rôzne, ujo mal len sopeľ a teta mala horúčku, bolesť hlavy a kašeľ.

lenuska9999
15. okt 2021

@elia22 môj dobrý známy zaockovany mal Covid a mal prvé dni horúčky, strata čuchu a bolesť svalov

evkamotka
16. okt 2021

Manzel plne zaockovany mal bezpriznakovy priebeh. Sused bol 5 dni velni chory, potom to odznelo.
Ockovanie chrani vo velkej miere pred tazkym priebehom a smrtou, ale nie pred tym, ze by si nebola chora (nielen bezpriznakovo ale aj s teplotami atd)

martinka13
16. okt 2021

Moji rodičia (65) nádcha (očkovaní v maji), švagriná stratila chuť a čuch. Brat pozitívny bez príznakov. Ja a muž sme neboli pozitívni. Som rada, ze sme očkovaní. Najmä kvôli rodičom.

syslik81
16. okt 2021

neda sa to specifikovat kazdy je iny ... mz sme v praci ockovany 3x a vacsina ani nevedela ze ma covid ak nahodou dostali a teraz kolega sa 10 nevedel z postele dostat .. spuchnuty nevladny.. a to je chlap jak hora .. takze spravnu odpoved ti nik neda

baboobchod
16. okt 2021

Známi - manželia, obaja po pfizeri, on slabý, ona v 40-tkach, obaja kašeľ a strata cuchu a chuti. Dovliekli im to malé deti, tie sú bez príznakov 😁

1katus1
16. okt 2021

@elia22 záleží od organizmu ako ockovany aj neockovany môže mať ľahký priebeh alebo skončiť na ventilácii si aj také prípady. Takže očkovanie nie je nič svetoborné čo chráni.

marianna_peskova
16. okt 2021

Ja ešte nie som zaočkovaná, ale keď som mala koronu, mala som výlučne stratu čuchu a chuti.
Môj otec po prvej dávke očkovania síce chytil koronu, bol ale bezpríznakový. Chorobu zistil iba na základe náhodného testovania v práci.
Naozaj závisí aj od imunity.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
16. okt 2021

Keď tu čítam tých pár názorov, tak očkovanie nie je taká výhra, ako sa prezentuje. Ja stále váham.

1katus1
16. okt 2021

@elizabet173 tretina ľudí na ventilácii je ockovanych.

kiki68
16. okt 2021

Tazko povedat ake ma kto protilatky. Svokor ma po satte nizke oproti svokre po pfizer ( ona Ich ma 4 nasobne. Ockovanie maju odstup mesiac. Cize nie tak vela. Od tohto moze zavisiet priebeh. Ja nikoho vakcikovaneho zatial nepoznam, ze by mal viditelny priebeh.

janka1011
16. okt 2021

@elia22 to máš ako s chripkou. Niekto bez očkovania ju prechodí ako nič a niekto aj očkovaný je odpísaný na 2 týždne v posteli. Očkovanie by malo priniesť ĺahší priebeh, no zo skúseností vieme, že vzdy to tak nie je.

lienka.7
16. okt 2021

@elizabet173 a ty vies ci ti ktori su ockovani aky maju priebeh??? Keby to bola taka malina ako tvrdia, tak to asi omielaju 555555x denne.
Preco nedaju statistiku kolko zo zosnulych bolo ocko? Hm? Lebo umieraju a su na ventilacii aj ti. Hoci v mensej miere ale su.
No ale to by potom nemohli hovorit ze vakcina sloboda, vyhra a neviem este co.
Aj ockovani maju byt opatrni, lebo nie su nesmrtelni!!!

nika523
16. okt 2021

Veľmi ľutujem že som sa dala očkovať, dva týždne po očkovaní som sa cítila veľmi zle a keď toto tu čítam tak je to to isté či ste zaočkovaný alebo nie tak isto niekto má príznaky niekto nie a niekto silnejšie niekto slabšie....tak načo je to očkovanie a ešte nevieme či do budúcna to nebude mať nejaký vpliv, očkovať by sa mali len rizikové skupiny podľa mňa

sonula
16. okt 2021

Zaockovani maju mensiu pravdepodobnost ochoriet a tiez maju mensiu pravdepodobnost skoncit v nemocnici. Ak vsak mate pridruzene ochorenia alebo horsiu imunitu, mozte skoncit vsak v nemocnici. Ale priznaky su rozne.

martinka13
16. okt 2021

@1katus1 jedna pani povedala....

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1katus1
16. okt 2021

@martinka13 skúste pozrieť na inter ešte články už bežne médiá aj ako Markíza a joj toto pripúšťajú. Ale keď nechcete zisťovať tak ostaňte presvedčená že očkovanie je bezpečné

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cica8
17. okt 2021

@zuzanockamt akceptujem ale nechápem tých ktorí váhajú nad očkovaním....

zuzanockamt
17. okt 2021

@cica8 chápať nemusíš, to sa od teba ani nevyžaduje

cica8
18. okt 2021

@zuzanockamt no hlavne ze viete prečo sa nedávate očkovať 😂😂alebo ste na vazkach.... Pokiaľ nemáte v rodine nakazene ho s príznakmi tak to ťažko pochopíte, pekný deň

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
18. okt 2021

@cica8 nie, zatiaľ nemáme a ani sme za ten rok a pol nikoho v rodine nemali (myslím aj širšiu rodinu). A zatiaľ viem prečo váham. Ak sa očkovať dám, tak len kvôli práci a opatreniam.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cica8
19. okt 2021

@tayla nuž keď takto myslis, tak mysli ďalej...škoda slov