Žalúdok alebo niečo iné ?

nadaa1
12. júl 2018

Ahojte chcem sa opýtať čo by to mohlo byť ? Nemám bolesti ale môj žalúdok ako by sa chvel alebo ako to vysvetliť. Pocitujem na žaludku ako keby som ho sťahovala dnu ako keď niekto brucho aby vyzeral chudšie. A mi je na zvracanie. Keď jem nič ma nebolí ani nepáli. Potom pri srdci mierne vľavo cítim tlak a nemôžem nič ťażké na ľavej ruke nosiť lebo mám ten tlak a niekedy ako by som stracala dych. Má niekto skúsenosť ? Ďakujem

sipopa
12. júl 2018

nechcem ta strasit alebo nemoze to by nejaky slaby infarkt alebo nejaky poslovia? nebola si na ekg?

monro
12. júl 2018

nemas za sebou nejake tazsie obdobie? mohlo by to byt aj psychicke.

lorela
12. júl 2018

Tiež tipujem skôr na úzkostné stavy, resp. vyčerpanosť, stres... Ale aj od chrbtice.

ivuska6
12. júl 2018

tetania

eliska13
12. júl 2018

@nadaa1 išla by som k lekárovi môže to byť čokoľvek podráždeny nejaký orgán, zápal, kamene...kľudne aj ladviny a tie vystrelujú dopredu

miriamka
12. júl 2018

@nadaa1 chrbtica+nedostatok magnezia by som hadala

deti95060810
12. júl 2018

nervy...depresie, psychika....

kinderkooo
15. júl 2018

@nadaa1 Ahoj,ja mámam takéto pocity niekedy.Trpím panickou poruchou/úzkosťou

nadaa1
autor
15. júl 2018

@kinderkooo ahoj môžem mať aj depresiu ?? Som po 2 deťoch mám 25 r. A chcem vyzerať dobre chcem schudnúť no nedarí sa mi 😢😢 nepáči sa mi moje telo ! Chcela som schudnúť tak som jedla málo hlavne zeleninu ovocie 9 mesiacou som sa stravovala zdravo i som cvičila a cvičím aj teraz ale začalo sa mi točiť v hlave mala som závraty pocit že padám dole unavená stále som bola a ťažké oči bola som u doktorky zobrala mi krv a povedala že všetko ok. Teraz už lepšie ale mám vždy zlé pocity úzkosť strach a je mi do plaču je mi čudne na žalúdku cítim ako by šteklenie alebo čo potom príde menší závrat rýchlo mi byje srdce a ja mám pocit ako by som už umierala ale ja nechcem umrieť mám 2 deti začala som normálne jesť všetko ale aj tak to neprestáva hlavne ten pocit bezmocnosti chcem to potlačiť preč ale nejde to stále myslím aké mám telo 😢😢 chcem sa s toho dostať ale neviem ako nechcem ten pocit ani závraty 😢😢 je to depka ? Alebo niečo iné ? Prestane to ? A kedy ? Ďakujem

kinderkooo
16. júl 2018

@nadaa1 Prosím napíš mi správu tam si spolu popíšeme 🙂

lorela
16. júl 2018

@nadaa1 Áno, sú to úzkostné stavy. Musíš sa s tým zveriť lekárke. Zatiaľ si kúp v lekárni Magne B6.
A čo sa týka chudnutie - treba ísť na to s rozumom. Málo jedenia, paradoxne, neprináša veru želaný výsledok, práve naopak.

milus777
16. sep 2018

@nadaa1 vies co presne akokeby si opisovala moje problemy. Tiez zrazu mi pride akokeby na odpadnutie busi mi srdce a mam pocit ze omdliem. Ale ja sa vtedy tak vystrasim ze este horsie. Asi to je len psychika. Tie pocity pri sdrci mozu byt aj od chrbtice. Neboli ta chrbat? Ale skor to je taka uzkost a psychika....