Zaľahnuté v ušiach

10. apr 2022

Mám zalahnute v ušiach už tretí týždeň. Bola som na Orl, že je to pravdepodobne z alergie o ktorej som doteraz nevedela Na alergo idem až o mesiac. Dostala som lieky na alergiu a sprej do nosa ale je to eln o trošku lepšie ,(ešte dojcim). Máte niekto prosím podobnú skúsenosť kedy to prešlo?

janinah
10. apr 2022

Najskôr po mesiaci užívania spreji je vidieť výsledok.nie som laik.

magde
20. júl 2022

Dobrý deň, prosím vás, prešlo vám to? Ja už mám zalahnute v ušiach 5 týždňov, bola som tiež na orl, nic mi nezistili. Tiež že asi alergia, dostala som sprej.
Ďakujem za odpoved

autor
20. júl 2022

Prešlo mi to po mesiaci beriem sustavne lieky na alergiu. Ale paradoxne opäť nepočujem ale tentokrát mám zápal vonkajšieho zvukovodu a chytila som aj nejakeho streprokoka 😔

20erika07
20. júl 2022

@magde bacha, ja som to neriesila a nechala sa tak niekolko mesiacov so zalahnutymi ušami az som skoncila v nemocnici ,hrozne stavy co som mala, lebo ucho- centrum rovnovahy - mala som vestibularny syndrom s rotacnym vertigom, plus zle prekrvenie mozgu zo zapalu ( nakoniec som mala zapal stredneho ucha a vonkajšieho zvukovodu co som netusila) , zuzena lava tepna

vandus153
6. nov 2023

Dobrý deň zistili vám prosím alergiu na niečo? Tiež ma z orl poslali na imunologiu len budem čakať do januára na testy.

vovas
20. apr 2024

@20erika07 Dobrý deň viem ze je to už skôr, ale kde a v akej nemocnici ste boli a ako ste to vyriešili. Mne hučí v hlave, píska vertigo, ale lekár mi dal kvapky do nosa. Ďakujem
@20erika07
@20erika07

simonecka_20
29. aug 2024

@magde ahoj, riešim momentálne to isté. Prešlo to ?