Zaľahnuté ucho - nádcha či chrbtica?

julka1982
26. jan 2023

Mala niektorá z vás taký problém? zalahnute mám už vyše mesiaca .bol tam zápal stredného ucha a nádcha .vybrate tri krabičky antibiotík.nadcha ostala a pocit zalahnutia tiež.beriem nasonex 2 x denne.sluch zmerany-uz v poriadku.mam pocit zmeraveneho ucha a okolia (sánka).mali ste aj vy tento pocit?alebo toto sa bude týkať už chrbtice?

adriana2301
26. jan 2023

@julka1982 mala som zalahnute ucho ,bol tam zapal, dosli zavrate asi polroka potom som zacala cvicit a povolilo to, obcas ked som chora slebo preťažená tak sa to vráti , momentálne to mam tiez , nahrievaci vankúšik , a Ano vela trpezlivosti …ak bol zapal povoli samo ale niekedy to trva…ak chrbtica bude potrebné cvičenie aby sa pouvolnovalo vsetko…

julka1982
autor
26. jan 2023

@adriana2301 tak niekto sa našiel.zavrate som mala len chvíľu .mňa tie uši stále svrbia.zapal tam už není dnes mi krcny vravel ale trápi ma že ešte sluch nemám ok (aj keď podľa vyšetrenia je v norme)vadia mi zvuku a v ušiach mi puka či dudni alebo niečo také a hlavne ten pocit necitlivosti okolo ucha za uchon okolo sánky či to moze ešte súvisieť s tým uchom a nadchou

adriana2301
26. jan 2023

@julka1982 presne toto som mala a tym cvičením sa postupne uvoľnilo ale bola som aj u chiropraktika, ale ja mam plus este aj tinnitus, to ma velmi vela ludi zapal usi,zavrate,nedoslychavost, tinnitus a este som vtedy brala b komplex forte a cetebe so zinkom..krcna vravela ze ak idem niekam zakryť usi a krk cize šál čelenky a tak…a v lete pozor na prievan a klimu

monnnnika
23. aug 2024

@adriana2301 Ahoj mám od januára tinnitus, po 8 mich mesiacoch mi prešiel aj na druhé ucho, vyliečila si sa resp pomohol ti cetebe zinok a bkomplex? Ďakujem za odpoveď🤍

adriana2301
24. aug 2024

@monnnnika ahoj nezaberalo nič tak ako sm systém
Ale keď sa pretazim tinnitus sa vracia …čiže stále cvičiť byt v pohybe to mi zaberalo a zaberá najviac