Začiatok so sexom po pôrode pred kontrolou u lekára

miriam654
13. máj 2015

Do ukončenia šestonedelia mám 4 dni, pôrod bol prirodzený, nekomplikovaný, bez nástrihu, bez šitia (zdravím výrobcov aniballu), už nekrvácam, nič ma tam dole nebolí a máme s mužom veľkú chuť sa milovať 🙂. Problém je, že som chcela počkať na kontrolu u mojej gynekologičky po šestonedelí, aby som si bola istá, že je všetko ok a môžeme 🙂. Až na to, že to vyzerá, že sa na kontrolu na rad dostanem až tak za 2-3 týždne. Otázka je, či mám tento týždeň naháňať nejakú inú, napr. súkromnú gynekologickú ambulanciu, kde by ma skontrolovali, alebo tú kontrolu zas tak netreba a môžeme sa pustiť do toho 😎. AKo ste to mali vy? Čakali ste na výsledok kontroly, alebo ste sa spoľahli na vnútorný pocit? Nerada by som niečo zanedbala, alebo uponáhľala.

bosoriak
13. máj 2015

@miriam654 Moj sukromny nazor je, ze cakat nemusis, ak sa subjektivne citis dobre a nemas problemy, spinenie, bolesti alebo co. 4 dni je nic, ide skor o orientacnu lehotu. Niektore zeny nedokazu mat sex ani pol roka po porode, takze to ber ako dobre znamenie. 🙂

meusicka
13. máj 2015

@miriam654 ak sa citis dobre, tak preco nie? 😉

barboritta
13. máj 2015

@miriam654 ja keď som šla na kontrolu po sestonedeli tak sa ma gyndos pýtal či nemám nejaké problémy pri sexe , takže podľa mňa určite môžete skúsiť

cawes
13. máj 2015

@miriam654 ahoj tazko radit, ja osobne som nazoru ze treba pockat do kontroly, mozno sa citis uzasne a vsetko je ok ale co ked nieco nie je v poriadku. ja osobne som pockala na kontrolu

ewelinna
13. máj 2015

Zalezi len a len od Vas🙂 , kludne a v pohode, ak sa na to citite 😵 ak by nebodaj nieco, pohotovostna gyn.ambukancia je v kazdej nemocnici, kde sa rodi, nevidim problem 🙂

peneloppe
13. máj 2015

@miriam654

Ja som ziadnu kontrolu nemala, kedze v zahranici kde sme zili, sa nic take nedeje. Kedze som mala sekciu tak my sme to neponahlali ale ked vy sa na to citite tak preco nie. Ty sama najlepsie citis ci si pripravena alebo nie a ked nemas ziadne bolesti tak asi je vsetko v poriadku. Na kontrolu cakat nemusis.