Záchvatové bolesti brucha

lenocka137
15. máj 2016

Ahojte, už skoro rok ma trápi problém.Stalo sa mi to prvý krát pred tehotenstvom, malinký má teraz dva mesiace.Z ničoho nič ráno ma začalo veľmi bolieť brucho hlavne akoby pod ľavým rebrovym oblúkom až do krížov, potom sa to rozšírilo na cele brucho, kŕče a tlak. Bolesť bola taká velka, že má museli zaviesť na pohotovosť... Tam mi povedali, že podozrenie na apendicitidu. No sono bolo čisté a zápal som nemala. Bolesť po 4 hodinách prestala. Potom sa len také ťahanie presunulo do pravého podbrusia.Potom nič...mala som pokoj no potom sa mi to stávalo pravidelne každý mesiac, pridružilo sa k tomu aj zvracanie žltej horkej tekutiny, striedanie zimnice a horúčavy, počas tehotenstva každý mesiac. Momentálne po pôrode sa mi to stalo už tie bolesti trvali už celý deň,stále bývam hladná aj po najedeni a skvrka mi v bruchu, skončilo to tak, ze zasa pohotovosť, zase len od bolesti Buscopan, ktorý nezabral, sono v poriadku ale ešte behom tehotenstva mi zistili žlčníkové blato. Čakám na gastro vyšetrenie ale prosím Vás ak ste mali niekto niečo podobné prosím poraďte mi, čo to je, čo by mi pomohlo už ďalší taký záchvat nechcem zažiť. Ďakujem vopred.